Zorlu Center'daki Apple Store Bakıma Alınacak! – Haberler


5 Nisan 2014’te İstanbul‘da bulunan Zorlu Center içerisinde hizmete açılan ve oldukça yoğun bir şekilde hizmet vermeye devam eden Apple Store mağazası yıl başından sonra bir süreliğine kapılarını kapatacak.

iPhone X ön siparişleri başladı!

Sihirli Elma tarafından paylaşılan habere göre, Apple tarafından 12 Eylül’de düzenlenen etkinlikte tanıtımı gerçekleştirilen yeni mağaza konsepti, Zorlu Center’da bulunan mağazaya uygulanacak.

Zorlu Center Apple Store bakım için bir süre kapanacak

Dubai’de bulunan Apple mağazalarında aktif olarak kullanılmakta olan yeni konseptin, Zorlu Center’da bulunan mağazaya uygulanmasının ne kadar zaman alacağı bilinmezken, mağazada tüm işlemlere ara verilecek.

Apple Store - Dubai

Genius Bar’ların yeniden tasarlanmasından yeni Creative Pro çalışanlarına kadar birçok yeniliğe ev sahipliği yapan yeni Apple Store ile İstanbul‘da yaşayan insanların buluşması için çalışmalar Ocak 2018‘de başlayacak.

Bu nedenle bakım çalışmaları sırasında Apple cihazlarında herhangi bir arıza ile karşı karşıya kalan kullanıcıların, Apple ile anlaşmalı olan diğer servis merkezlerine yönelmesi gerekecek.Source link

(Visited 9 times, 1 visits today)

Yazar: Editor

Bunu Paylasin!

Yorum Yapin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This

Vpn indirim ve Firsatlari

Email Listemize katilin ve firsatlardan haberdar olun!

Bilgileriniz 3. partiler ile paylasilmaz!