Youtube'un çevrimdışı video özelliği daha fazla ülkeye açılıyor – DonanimHaber


Google popüler video paylaşım platformu YouTube’un mobil uygulamarına yeni özellikler eklemeye devam ediyor. Eklenen son özellik videoların çevrimdışıyken izlenmesine olanak sağlıyor.


Popüler video paylaşım sitesi YouTube geliştirilmeye devam ediyor. Google’ın eklediği son eklediği özellik sınırsız internete erişimi kısıtlı olan kullanıcıların yüzünü güldüreceğe benziyor. Videoların çevrimdışı kulanımını sağlayan seçenek henüz bütün ülkelerde erişime açık olmasa da Levant bölgesi olarak tabir edilen bölgede ve Orta Doğudaki bir kaç ülkede kullanılabiliyor.

 

Henüz hangi ülkelerde geçerli olduğu bilinmeyen yeni özellik kullanıma açık olduğu durumda başlığın altındaki segmentte bir indirme butonu beliriyor ve bu bölüme tıklandığında videonun indirmek istediğiniz çözünürlüğünü seçerek işlemi başlatabiliyorsunuz.

 

 

 

Müzik videolarında geçerli değil

Süreci ister bildirim çubuğundan isterseniz de Kütüphane bölümüne yeni eklenen ”İndirmeler” sekmesi altından takip edebiliyorsunuz. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra intternet bağlantısı olmaksızın görüntülenebilen videolar bu sayede tarifenizi kullanmıyor. Ek olarak yeni özelliğin müzik videolarında geçerli olmadığını da belirtelim.Source link

(Visited 3 times, 1 visits today)

Yazar: Editor

Bunu Paylasin!

Yorum Yapin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This

Vpn indirim ve Firsatlari

Email Listemize katilin ve firsatlardan haberdar olun!

Bilgileriniz 3. partiler ile paylasilmaz!