Yaani En Çok İndirilen Uygulamalar Listesinde İlk Sırada – Gündem Antalya


Nazar boncuğu sembolüyle telefon kullanıcıları tarafından beğenileri kazanan Yaani, ilk kırk sekiz saat gibi bir süre diliminde üç yüz bine yaklaşan indirme rakamına ulaşarak hem App Store hem de Google Play’de en fazla indirilen uygulamalar arasında birinci sırada kendine yer buldu.

Yaani arama motoru pazarına beklenenden hızlı bir giriş yaptı. Uygulama marketlerden ücretsiz bir şekilde indirilen Yaani’nin indirilme sayısı ilk kırk sekiz saat gibi bir süre diliminde üç yüz bine yaklaştı. Kullanıcılar Yaani’yi hem AppStore hem de Google Play uygulama marketlerinde en fazla indirilen uygulamalar listesinde birinci sırada yer almasında rol oynadı. Yaani kullanıcılarının ilk 48 saatte en çok aradıkları içerik “Dikey Geçiş Ssistemi ek yerleştirme tarihi” olurken spor bölümünde ise en popüler aramalar Türkiye Ziraat Kupası ile alakalı oldu.

Türkiye’nin arama motoru Yaani; Türkçe’yi çok iyi anlaması ve aranan içeriğe daha uygun neticeler göstermesi ile ön planda yer alırken; konum bazlı aramalar sonucunda da kullanıcıya en yakın yerleri ortaya çıkararak farkını oluşturuyor. En yeni filmleri kullanıcıya en yakın sinema salonlarına göre ortaya çıkaran Yaani’nin verileri ise Turkcell tarafından geride bıraktığımız sene açılan Türkiye’nin en büyük veri merkezinde saklanmaktadır.Source link

(Visited 16 times, 1 visits today)

Yazar: Editor

Bunu Paylasin!

Yorum Yapin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This

Vpn indirim ve Firsatlari

Email Listemize katilin ve firsatlardan haberdar olun!

Bilgileriniz 3. partiler ile paylasilmaz!