Xiaomi Mi A1 Oreo güncellemesi hızlı şarj getirecek! – TechnotodayXiaomi’nin şık Android One modeli Oreo güncellemesi ile birlikte yeni bir özelliğe sahip olacak.

Xiaomi Mi A1 Oreo

Android One platformunun yeni bir üyesi olan ve Xiaomi’nin çekici dizaynına sahip Mi A1, yakın zamanda alacağı Android Oreo güncellemesi ile günlük hayatta oldukça işlevsel olan hızlı şarj özelliğine sahip olacak.

Android Oreo beta sürümünü A1 ile test etmeyi sürdüren Xiaomi, cihazını en güncel işletim sistemine yükseltirken parmak izi okuycusunu daha hızlı çalışır hale getirmenin yanında kutudan çıktığında cihazda var olmayan hızlı şarj özelliğini aktive ederek kullanıcıların hizmetine sunacak. 

Hızlı şarjın yanında Oreo ile birlikte uygulama açılma hızı ciddi oranda artan Mi A1, yine uygulama açılması sırasında oynatılan animasyonlardaki problemleri de çözüyor. 

Xiaomi, Android One modeli Mi A1′ bu yıl bitmeden stabil biçimde Android Oreo güncellemesini yayınlama sözü verdi. Bu sebeple, cihazın ülkemizde de var olan kullanıcılarının Android’in en iyi ve en yeni sürümünü kullanmak için daha fazla beklemelerine gerek kalmayacak.Source link

(Visited 7 times, 1 visits today)

Yazar: Editor

Bunu Paylasin!

Yorum Yapin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This

Vpn indirim ve Firsatlari

Email Listemize katilin ve firsatlardan haberdar olun!

Bilgileriniz 3. partiler ile paylasilmaz!