Xbox One S – Minecraft Limited Edition resmi olarak duyuruldu – Leadergamer


Sınırlı sayıda üretilecek olan bu konsol şu an ön siparişe açık.

Bugün sizlere bir haber sunmuştuk ve bu haberimizde Xbox One S – Minecraft Limited Edition konsolundan bahsetmiştik. Bu konsolun görselleri, Reddit üzerinden sızdırılmıştı ve böylece herkes Microsoft ekibinin Gamescom 2017 sunumunu beklemeye başlamıştı. Çünkü Xbox One S – Minecraft Limited Edition sadece o sırada duyurulabilirdi. Ekibin Gamescom 2017 etkinliğinin ortalarında beklenen yaşandı ve Xbox One S – Minecraft Limited Edition resmi olarak duyuruldu. Bu konsol sürümünün detayları ise haberimizin devamında.

Xbox One S - Minecraft Limited Edition resmi olarak duyuruldu

Bahsettiğimiz bu konsol şu an ön siparişe açık ve sınırlı bir üretim sayısına sahip. Şu an görselde göremiyorsunuz fakat konsolun arka tarafında da oldukça şık, beyaz arka plana Red Stone tasarımı bulunuyor. Ayrıca konsolun kendi sesleri de tamamen Minecraft seslerinden oluşuyor. Böylece oyuncular, kendilerini direkt olarak oyuna bağlı hissedebiliyorlar. Son olarak söyleyelim, konsol çıkışını 3 Ekim 2017 tarihinde gerçekleştirecek ve paketin içerisinde Minecraft oyunu da bulunacak.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer tüm bunlara rağmen oynayacak oyununuz bulunmuyorsa da, Humble Monthly Bundle yepyeni fırsatları ile oyuncuları bekliyor yazımıza göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.Source link

(Visited 9 times, 1 visits today)

Yazar: Editor

Bunu Paylasin!

Yorum Yapin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This

Vpn indirim ve Firsatlari

Email Listemize katilin ve firsatlardan haberdar olun!

Bilgileriniz 3. partiler ile paylasilmaz!