WhatsApp indir mobil sürümü Android iPhone WhatsApp apk – Andronova


WhatsApp indir Android APK iPhone son sürüm güncellemesi 2016 yayınlandı. Samsung Galaxy Note, Galaxy A J, HTC, LG, Sony Xperia, Discovery Android One 4G yükle.

WhatsApp indir yükle. WhatsApp APK indir. WhatsApp son sürüm indir. WhatsApp yeni güncellemesi. WhatsApp nasıl indirilir? WhatsApp nasıl yüklenir? WhatsApp indir APK Android / iPhone son sürüm güncellemesi 8 Ağustos 2016′ da yayınlandı. Google Play Store ve App Store. WhatsApp internet kullanım ücretlendirme miktarına dikkat!

WhatsApp Messenger uygulaması, Android cep telefonda internet üzerinden ücretsiz mesajlaşma amacıyla çıkarılan bir uygulamaydı. Daha sonra fotoğraf, video, belge, ses dosyası paylaşımı ve sesli arama özellikleri ile çok sayıda kullanıcıya ulaştı.

WhatsApp şuanda en büyük ve en popüler uygulamaların başında yer alıyor. Yakın zamanda çıkarılan WhatsApp Web uygulaması ile artık Windows ve Mac bilgisayarlarda da WhatsApp’ ı kullanabiliyorsunuz. Detaylara WhatsApp Windows uygulaması indir haberimizden ulaşabilirsiniz.
 

WhatsApp indir Android APK iPhone

WhatsApp ile arkadaşlarınızla ve ailenizle önemli anlarınızın paylaşımını internet bağlantısı (4.5G / 4G / 3G / 2G / EDGE ve Wi-Fi kablosuz bağlantı) üzerinden yapabiliyorsunuz. Aynı zamanda oluşturduğunuz grup veya gruplarla anlık çok sayıda kişi ile aynı anda paylaşım yapabiliyorsunuz. Konuyla alakalı WhatsApp kişi engelleme WhatsApp grup engelleme haberimizi de inceleyebilirsiniz.

WhatsApp uygulamasını kullanabilmeniz için internet bağlantınızın olması gerekiyor. İnternet bağlantınız olduğu sürece uygulama arka planda çalışmaya devam ediyor.

Eğer internet paketiniz yoksa ve WiFi bağlantısı üzerinden de bağlı değilseniz, opreratörünüz (Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom / Avea) üzerinden standart internet tarifesi ile ücretlendirilecek. Bundan dolayı WiFi üzerinden de bağlantı yapsanız, mobil veri bağlantınızın kapalı konumda olduğundan emin olunuz.

WhatsApp iOS iPhone uygulamasını bu adresten ve WhatsApp Android uygulamasını da bu adresten ücretsiz indirebilirsiniz. WhatsApp’ ın resmi sitesi whatsapp.com’ u da ziyaret edebilirsiniz.

WhatsApp indir APK Android iPhone Ağustos güncellemesi indirme adresi

WhatsApp indir APK Android iPhone Ağustos güncellemesi
WhatsApp indir APK Android iPhone

WhatsApp indir APK Android iPhone Ağustos güncellemesi yayınlandıSource link

(Visited 65 times, 1 visits today)

Yazar: Editor

Bunu Paylasin!

Yorum Yapin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This

Vpn indirim ve Firsatlari

Email Listemize katilin ve firsatlardan haberdar olun!

Bilgileriniz 3. partiler ile paylasilmaz!