UE Megaboom Party Up inceleme – ShiftDelete


Bu videomuzda Logitech bünyesinde UE (Ultimate Ears) markasının Megaboom ve Boom 2 modeli isimli kablosuz hoparlörlerini ve bu modeller ile yapılabilen UE Party Up modunu inceliyoruz.

UE Megaboom özellikleri

UE Megaboom isimli kablosuz hoparlör, maksimum 90 dBA ses seviyesine sahip, 65 Hz – 20 kHz ses frekans aralığı isi bu modelin dikkat çeken özellikleri arasında yer alıyor. 2 inç boyutlu çift sürücüye sahip olan UE Megaboom modelinde 2 inç ve 4 inç boyutlu pasif radyatör kanalları yer alıyor. Bluetooth destekli UE Megaboom, tek şarj ile 20 saate varan kullanım ömrü sunuyor ki bu da en önemli detaylardan biri. Şarj işlemi için ise MicroUSB portu kullanılıyor. Kablosuz ses aktarımına ek olarak 3.5 mm ses girişi ile kablolu ses aktarımı da yapılabiliyor. UE Megaboom’un tasarımsal özellilerinden biri de suya dayanıklı yapısı. 1 metre derinliğe kadar 30 dakika suya dayanıklı yapısı oldukça önemli.

17-05/07/ue-boom-party-up.jpg

UE Party Up nedir?

UE Party Up modu, UE Megaboom ve Boom 2 gibi modellerin, uygulama üzerinden birbirine bağlanması ile oluşturulan bir yapı. Party Up modunu kullanarak tam 150 tane hoparlörü eş zamanlı olarak kullanarak, devasa bir ses sistemi hazırlayabilirsiniz. 

17-05/07/ue-boom-party-up-1494158847.jpg

Uygulama üzerinden yapmanız gereken tek şey ise arayüzde karşınıza çıkan hoparlörleri eşleştirmek. Bunu yapmak için ise sürükle bırak yapmanız yeterli olacak. 

UE Party Up inceleme

Sizleri UE Megaboom ve Boom 2 incelemesi ve Party Up incelemesi ile baş başa bırakıyoruz. İyi seyirler!

SDN – ShiftDelete.NetSource link

(Visited 27 times, 1 visits today)

Yazar: Editor

Bunu Paylasin!

Yorum Yapin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This

Vpn indirim ve Firsatlari

Email Listemize katilin ve firsatlardan haberdar olun!

Bilgileriniz 3. partiler ile paylasilmaz!