Twitter'a beklenen özellik geldi! – Yeni Akit Gazetesi


Son dönemde kullanıcı deneyimini artırmaya yönelik hamleler gerçekleştiren Twitter, geçtiğimiz aylarda mobil tasarımını baştan aşağıya yenilemişti. Bugün ise uzun süredir testlerine devam edilen Gece Modu özelliği tüm kullanıcılar için aktif hale getirildi.

Twitter’da onaylanmış hesap nasıl alınır?

Gece telefon kullanımı sırasında özellikle ekran parlaklığının yüksek seviyede olduğu durumlarda, gözler ciddi anlamda yorulabiliyor ve bu nedenle başta göz yanması olmak üzere bir çok sorun ortaya çıkıyor.

Twitter

Göz yorulmasını en aza indirgemek için kullanılan gece modunda, beyaz renkler en düşük seviyeye indirilerek, uygulamalarda genel anlamda siyah renkler hakim oluyor.

Bu özelliği kullanıcılarına sunan Twitter’da gece modu özelliğini aktif ettiğinizde karanlık bir temaya bürünüyor. Twitter uygulamasında iken gece modunu kullanmak istediğinizde, ekranda elinizi kaydırarak açtığınız menüden gece modu özelliğini aktif hale getirmeniz gerekiyor.

Twitter, gece moduna geçiş için gerekli seçeneği bu bölüme koyarak, kullanıcılar için oldukça kolay bir hale getirmiş. Şu an için sadece Twitter’ın Android kullanıcılarına sunduğu bu yeniliğin, iOS kullanıcıları ile ne zaman buluşacağı bilinmiyor.

 Source link

(Visited 37 times, 1 visits today)

Yazar: Editor

Bunu Paylasin!

Yorum Yapin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This

Vpn indirim ve Firsatlari

Email Listemize katilin ve firsatlardan haberdar olun!

Bilgileriniz 3. partiler ile paylasilmaz!