Twitter, 7/24 Canlı Yayın Yapmak Üzere Bloomberg İle Ortak Oluyor! – Teknoport


Gelen bilgilere göre Twitter, tüm gün yayın akışı yapan Bloomberg ile iş birliği yapacak. Tüm detaylar haberimizde…

Wall Street Journal, Pazar günkü haberine göre Twitter Inc sosyal paylaşım platformunda 24 saat yayın yapan televizyon haber servisini Bloomberg Media ile ortaklık kuruyor.

DSJ, henüz adlandırılacak ve bu sonbaharda faaliyete geçmesi beklenen kanalın Pazartesi günü ilan edileceğini söyledi. Twitter’ın kullanıcı büyümesi son birkaç çeyrekte durdu ve şirket, reklamverenleri kullanıcı tabanını güçlendireceğine ikna etmeye çalışıyor.

Çabalarının bir parçası olarak, uygulamanızdan canlı video yayını da dahil olmak üzere ürün sunumlarını güncelledi ve kullanıcıları çekmek için yeni özellikler başlattı.

Twitter CEO’su Jack Dorsey geçtiğimiz Ekim ayında yapılan bir iç yazıda şirket misyonlarından birinin “halkın haber ağı” olarak tanımlandığını söyledi. Analizciler, Twitter geçen sene mobil cihazlarda haberlere ve spor dallarına girdi ve bu durum, bir medya şirketinin bir kazancın ilgisini çekti.

Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren ancak kendi alanında çalışmak istemeyen teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.Source link

(Visited 27 times, 1 visits today)

Yazar: Editor

Bunu Paylasin!

Yorum Yapin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This

Vpn indirim ve Firsatlari

Email Listemize katilin ve firsatlardan haberdar olun!

Bilgileriniz 3. partiler ile paylasilmaz!