Tinder'den Yeni Bir Memnun Edici Özellik – Tekno Gündem


Tinder platformunun tarafından en fazla ilgilendiğiniz kişilerle ilgili daha çok bilgi almanızı sağlayacak olan Feed isimli yeni bir  tane daha özellik duyuruldu. 

Peki, eşleşmeleriniz hakkında öğrenebileceğiniz bilgiler neler olacak?

Şu anda Avustralya, Yeni Zelanda ve Kanada’da test edilmeye başlanılan Feed özelliği ile eşleştiğiniz kişinin Spotify’daki favori şarkıcılarını ve Instagram gönderilerini görebilmeniz mümkün olacak. Diğer servislerle çalışan özellik, kullanıcıların sosyal medya ağlarında neler yaptığı hakkında gerçek zamanlı güncellemeler sağlayacak.

Tinder

Hali hazırda kullanıcılar Spotify ve Instagram hesaplarını Tinder’la bağlayabiliyordu. Kısacası, servis bu üçüncü parti servislerden edindiği bilgileri tek bir yerde toplamış olacak. Ayrıca, test programının genişlemesiyle gelecekte ekstra sosyal ağların da bu özelliğe eklenmesi muhtemel. Öte yandan, insanların bilmediği başka insanlara kendilerini gözetleme olanağı sağlanmış olacak.

Şirket, özelliğin herkeste değil dikkatinizi çekmiş olanlarda çalışacağını belirtiyor. Bu arada kullanıcıların neyi paylaşıp paylaşmayacağını yönetme olanağı da olacak.Source link

(Visited 1 times, 1 visits today)

Yazar: Editor

Bunu Paylasin!

Yorum Yapin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This

Vpn indirim ve Firsatlari

Email Listemize katilin ve firsatlardan haberdar olun!

Bilgileriniz 3. partiler ile paylasilmaz!