Tinder'da Gergedana Eş Aranıyor! – Tekno Bilgi


Dünya’da yaşayan son erkek kuzey beyaz gergedanı olan “Sudan” kendisine Tinder’dan eş arıyor. “Ogilvy Arica” adında bir iletişim ajansı tarafından açılan profilin 190 ülkede, 40 dilde yayınlanacağı belirtilerek “Tinder’da ilk kez böyle bir şey yapılıyor” açıklaması yapıldı.

Kenya’da “Ol Pejeya Koruma Bölgesi’nde yaşayan Sudan, bakıcıları tarafından sürekli olarak gözetim altında tutuluyor. 43 yaşına ulaşan Sudan’ın bugüne kadar hiç yavrusu olmadı. Daha önce hayatta kalan son 2 kuzey beyaz gergedan ile çiftleştirme çabaları başarısız olan Sudan’ın son çare olarak spermleri kullanılarak bir tüple dölleme işlemi uygulanacak. Ancak bakıcılar bu işlem için ücretin karşılanması adına yardım fonu arıyor.

tinder

Sudan’ın Tinder profiline giren kullanıcılar “sağa kaydırma” işlemini gerçekleştirince Sudan için para toplanan bir sayfaya yönlendiriliyor. Sudan’ın profil sayfasında ise “Fazla ileri gitmek istemiyorum ama gerçekten türümün kaderi bana bağlı. Baskı altında iyi performans gösteriyorum. Eğer önemliyse 1.83 boyunda ve 2268 kiloyum”  ifadesi yer aldı. Source link

(Visited 32 times, 1 visits today)

Yazar: Editor

Bunu Paylasin!

Yorum Yapin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This

Vpn indirim ve Firsatlari

Email Listemize katilin ve firsatlardan haberdar olun!

Bilgileriniz 3. partiler ile paylasilmaz!