Tinder Profili İçerisinde Bir Sunum Gerçekleştirdi – Tekno Gündem


19 yaşında bulunan Krista isimli bir Tinder kullanıcısı, eşleşmelerinin alakasını çekmek amacı ile bir PowerPoint sunumu hazırlayıp öne çıkmayı da başarmış bir halde. Fazlası ile popülerleşmeyi başarmış olan kullanıcı, şu an içerisinde doğallığı ve  de samimiyeti nedeniyle oldukça çok çıkma teklifi alması sayesinde bayağı bir ünlü oldu.

Toronto şehri içerisinde yaşamını devam ettiren ve de Waterloo Üniversitesi’ne gitmekte bulunan Krista, tek satırlık olan biyografilerin ve de birkaç tane selfie fotoğrafın kendini anlatmaya hiç bir şekilde yetmeyeceğini düşünüp gerçektende kendisini çok iyi bir şekilde anlatacak PowerPoint sunumu ile beraber profilini kurmuş.

Uyumanın, internet üzerinden düşüncelerini aktarmanın ve de duştayken şarkı söylemenin ilgi alanları olduğunu belirtmiş olan üye avokado ve de başkalarının evcil hayvanlarını  çok fazla seviyor. Öte yandan, çok iyi  bir şekilde humus yapmakta imiş.

Hazırlamış olduğu profili internet ortamında bir anda dikkat çekmiş olan Krista, ince görüp internet ünlülerinden bir tanesi olmayı da başarmış oldu desek hiç bir şekilde yanlış olmaz.  Diğer üyelerin arasından sıyrılacak bir profil oluşturmayı başarmış olan gencin ileriki dönemler içerisinde çok iyi bir reklamcı olabileceğini de sözlerimize eklesek sanırız  hiç bir şekilde yanlış olmayacaktır.Source link

(Visited 4 times, 1 visits today)

Yazar: Editor

Bunu Paylasin!

Yorum Yapin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This

Vpn indirim ve Firsatlari

Email Listemize katilin ve firsatlardan haberdar olun!

Bilgileriniz 3. partiler ile paylasilmaz!