Tanıtımı sırasında Anthem, Xbox One X üzerinde çalışıyordu – Leadergamer


Oyun o kadar mükemmel duruyordu ki, insanlar bu konuda emin olamadı.

E3 2017 fuarı sırasında Microsoft tarafından tanıtılan Xbox One X konsolu, pek çok oyunda mükemmel performans sergileyerek bizleri etkiledi. Tanıtılan oyunların çoğunu doğal 4K çözünürlükte, diğerlerini ise belirli işlemlerin ardından ulaşılmış 4K çözünürlükte çalıştıran bu konsol mükemmel oyunlara sahip. Konsolla birlikte tanıtılan oyunlardan birisi olan Anthem, o kadar kaliteli görünüyordu ki insanlar oyunun PC platformundaki görüntülerinin kullanılmış olabileceğini düşünmeye başladı. Durum ise bu değil, oyun bütün tanıtım boyunca Xbox One X üzerinde çalışıyordu.

Anthem Xbox One X

Tanıtıldığı andan itibaren internet üzerinde konuşulmaya başlayan Anthem, grafik kalitesi ile herkesi tam anlamıyla kendine hayran bıraktı. EA DICE’ın efsaneleşmiş oyun motoru Frostbite’tan gücünü alan bu oyun, neredeyse gerçek diyebileceğimiz çevre grafikleri sunuyor. Bütün bu kaliteden ve oyunun oldukça akıcı olmasından dolayı, Metro Exodus’un da PC’de kaydedilmesinin ardından insanların akıllarında soru işaretleri oluştu. Acaba bu oyun tanıtım boyunca konsol üzerinde mi çalışıyordu? Cevap ise tek ve net, evet.

Electronic Arts’tan Patrick Soderlund, oyunun tanıtım boyunca gerçek zamanlı olarak Xbox One X üzerinde çalıştırıldığını doğruladı. Üstelik 2160p yani 4K çözünürlükte. Burada ilgimizi çeken iki kısım bulunuyor, oyunun 4K çözünürlükte gerçek zamanlı olarak çalışması ve akıcılığı. Tanıtım videosunda gördüğümüz akıcılık oyunun final sürümüne kadar kendini koruyabilirse, şimdiye kadar konsol oyuncularına sunulmuş grafik performans dengesini en üst seviyede sunan oyunla karşı karşıya kalabiliriz. Dilerseniz hemen aşağıdan tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

Tüm bunların haricinde, Sony sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Ubisoft sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Bethesda sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Microsoft sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, EA Play 2017 sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza göz atabilirsiniz. Bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.



Source link

(Visited 21 times, 1 visits today)

Yazar: Editor

Bunu Paylasin!

Yorum Yapin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This

Vpn indirim ve Firsatlari

Email Listemize katilin ve firsatlardan haberdar olun!

Bilgileriniz 3. partiler ile paylasilmaz!