Super Mario Run Android için geldi – CNN Türk


Nintendo’nun oyun dünyasına armağanı Super Mario, gündelik mobil oyunların modasına ayak uydurmuştu. Sonsuz koşu tarzı oyunlara benzeyen Super Mario Run, aylar önce iOS için yayınlanmıştı. Yapım, bir süredir Android için bekleniyordu ve biz de sizlere çıkış tarihini iletmiştik. Sonunda Android kullanıcıları da bu oyuna kavuştu, Super Mario Run, Android’e geldi.

Oyun, iOS’taki versiyonu gibi en güncel haliyle geldi. Yani Android kullanıcıları iOS kullanıcılarına göre geride kalmayacak. Super Mario Run, ücretsiz gibi görünse de iOS sürümündeki gibi ilk üç bölümü ücretsiz olarak oynanabiliyor.

Diğer bölümleri açmanın bedeli ise 10 dolar olarak belirlenmiş. 10 doların Türk Lirası olarak karşılığı 36 – 40 Lira arası değişecektir. Mobil bir oyun için pahalı bulunabilir, ancak Nintendo bir klasik olan oyunu için böyle bir fiyatlandırma seçmiş.

Oyun, eleştirmenler ve oyuncular tarafından beğeni ile karşılanmıştı. Şimdi de Android kullanıcıları, en azından ilk üç bölümü ücretsiz olarak deneyebilir. Oyunu buradaki linkten indirebilirsiniz.Source link

(Visited 43 times, 1 visits today)

Yazar: Editor

Bunu Paylasin!

Yorum Yapin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This

Vpn indirim ve Firsatlari

Email Listemize katilin ve firsatlardan haberdar olun!

Bilgileriniz 3. partiler ile paylasilmaz!