Steam Üstünde Büyük İndirimler Başladı – Tekno Bilgi


Steam Cadılar Bayramı ile ilgili İndirimi başladı. Özellikle korku ile gerilim oyunlarının çok ciddi indirimlere girmiş olduğu bu dönem içerisinde istek listenizi kesinlikle kontrol etmeyi unutmamalısınız. Son senelerin en büyük gerilim oyunlarınında indirime girmiş olduğu bu dönemde bakalım bizleri tam olarak neler beklemekte.

Tüyler ürpertmekte olan oyunlarda büyük indirimler sloganı şeklinde duyurulan Steam Cadılar Bayramı İndiriminin dönemi, daha ilk gününden Prey ile birlikte Outlast ve Alien Isolation gibi son senelerin en sağlam yapımları için çok ciddi fiyat indirimleri yapmakta. İşin güzel tarafı ise, her ne kadar tematik bir indirim dönemi olur ise olsun, Steam bünyesinde yer alan oyunların pek çoğu bu indirimlerden etkilenmekte.

İndirimler ise 3 tane ana kategori şeklinde kendi özel sayfalarında ayrılmaktalar. İlk kısımda korku oyunları bizlere sunulur iken, 2. kategoride de VR korku oyunları yer almakta. Son kısımda ise korku filmleri için güzel bir tane daha alan ayrılmış.

Tematik bu sayfa içerisinde Tüm Fırsatlara Bakın gör isimli seçeneğine tıklayıp çıktığınızda ise, Steam Cadılar Bayramı İndirimi döneminde yer alan bütün indirimli oyunları görebilmektesiniz.

İndirimler ise 1 Kasım tarihi içerisinde Türkiye saati ile 20:00’da bitmiş olacak. Bu tarihe kadar elinizi çabuk tutmanız ve geç kalmamanız gerekiyor.Source link

(Visited 6 times, 1 visits today)

Yazar: Editor

Bunu Paylasin!

Yorum Yapin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This

Vpn indirim ve Firsatlari

Email Listemize katilin ve firsatlardan haberdar olun!

Bilgileriniz 3. partiler ile paylasilmaz!