Spotify ile Facebook ortak oldu! – Gerçek Gündem


Spotify’ın bugün duyurduğu yeni özelliği direkt olarak Facebook Messenger üzerinde kullanılmak için tasarlandı. Peki bu ortaklık neler getirecek?

(Shiftdelete) – Spotify tarafından yapılan açıklamaya göre artık Facebook Messenger üzerinde Spotify grup çalma listeleri oluşturulabilecek. Bu çalma listeleri de kullanıcılar silmediği sürece kullanılabilecek.

Messenger’da çalma listesi dönemi başlıyor!

Yeni özelliğin çalışma prensibi de oldukça basit. Facebook Messenger ile bir grup konuşması başlattığınızda, üst kısımda bulunan “+” simgesine tıklayarak Spotify’ı seçmeniz ve “Yeni çalma listesi oluştur” seçeneğine dokunmanız yeterli.

spotify-facebook-messenger-sdn-shiftdelete.png

Bu andan itibaren siz ve o grup konuşması içerisinde bulunan arkadaşlarınız bu listeye erişebilecek ve listenin alt kısmında bulunan “Şarkı Ekle” simgesine tıklayarak istedikleri şarkıları listeye ekleyebilecek.

İşin daha da ilginç kısmı ise arkadaşlarınızın Spotify’a üye olmasına dahi gerek duyulmaması. Yani listeyi siz oluşturduktan sonra arkadaşlarınız Spotify üzerinde bulunabilmesi koşuluyla istedikleri şarkıları ekleyip çıkarabilecekler. Hatta Spotify üyesi değilken bile bir çalma listesi oluşturulabilecek.

 



Source link

(Visited 12 times, 1 visits today)

Yazar: Editor

Bunu Paylasin!

Yorum Yapin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This

Vpn indirim ve Firsatlari

Email Listemize katilin ve firsatlardan haberdar olun!

Bilgileriniz 3. partiler ile paylasilmaz!