Sony Xperia XZ2 Pro'nun Çıkışı Ertelenmiş Olabilir – Tekno Sayfa


Sony Xperia XZ2 Pro’nun Çıkışı Ertelenmiş Olabilir


Sony Xperia XZ2 Pro’nun Çıkışı Ertelenmiş Olabilir

Sony’nin son zamanlarda ürettiği ve tasarım anlamında tamamen birbirine benzeyen akıllı telefonlarından birisi olması beklenen Xperia XZ2 Pro’nun çıkışı ertelenmiş olabilir.

Geçtiğimiz günlerde FCC onayını alma işlemi sırasında ortaya çıkan Sony’nin yeni akıllı telefonları Sony Xperia XZ2 ve Sony Xperia XZ2 Pro’nun FCC onay sertifikaları değiştirildi. Sony’nin kısa zaman içinde tanıtılması beklenen yeni akıllı telefonlarının FCC sertifikalarında böyle bir değişikliğin yapılması Sony’nin akıllı telefonlarının çıkış tarihinin ertelendiği yorumlarına neden oldu.

Sony Xperia XZ2 Pro FCC

Geçtiğimiz yıllarda da pek çok akıllı telefon üreticisi FCC sertifikasyon sürecinde akıllı telefonlarını geri çeker ve o telefonlara bir takım yeni özellikler ekleyerek yeniden FCC sertifikasyon sürecine dahil eder. Kısa bir süre önce LG’nin önümüzdeki haftalarda tanıtılması beklenen LG G7 modeli de FCC sertifikasyon sürecinden çekilmişti.

Şimdilik Sony’nin Xperia XZ2 Pro’nun FCC sürecine neden müdahale ettiği bilinmiyor ancak Sony’nin yeni akıllı telefon modellerinde OmniBalance tasarım anlayışını sürdüreceğine kesin gözüyle bakılıyor. 18:9 ekran oranına sahip olacağı düşünülen yeni Xperia modellerinin ayrıca çift arka kameraya sahip olması bekleniyor.

Bu Haberler İlginizi ÇekebilirSource link

(Visited 11 times, 1 visits today)

Yazar: Editor

Bunu Paylasin!

Yorum Yapin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This

Vpn indirim ve Firsatlari

Email Listemize katilin ve firsatlardan haberdar olun!

Bilgileriniz 3. partiler ile paylasilmaz!