Samsung yeni telefonunu duyurmaya hazırlanıyor – Yeni Akit Gazetesi


Geçtiğimiz günlerde Galaxy Note 7 modelini duyurarak tüm dikkatleri üzerine çeken Samsung, bu defa giriş seviyesi bir akıllı telefon hazırlıyor.

Son yıllarda girişi seviyesi akıllı telefon çözümlerini Galaxy J serisi altında konumlandıran Güney Koreli üretici, son haberlere göre iki yıl önce duyurduğu Galaxy Grand Prime akıllı telefonun devam modelini hazırlıyor.

Galaxy Note 7’nin Türkiye fiyatı ne kadar olacak?

İki yıl önce tanıtılan ve SM-G530 model numarasına sahip olan telefonda 5 inç büyüklüğünde 960 x 540p çözünürlüklü ekran, dört çekirdekli işlemci, 1.5 GB RAM , 8 GB dahili depolama, 8 megapiksel arka ve 5 megapiksel ön kamera özellikleri yer aldı.

Galaxy Note 7’nin 7 yeni özelliği

GALAXY GRAND PRİME 2016 GELİYOR

Hindistan’ın ithalat ve ihracat veritabanı Zauba’ya göre ise SM-G532F model numarasına sahip bir akıllı telefon test süreci için ülkeye giriş yapmış durumda. 2016 model Galaxy Grand Prime olduğu anlaşılan akıllı telefonun teknik özellikler noktasında neler sunacağı şimdilik bilinmiyor.

GALAXY GRAND PRİME 2016

SM-G532F model numaralı Galaxy Grand Prime 2016 için belirlenen 103 dolarlık fiyat, telefonun giriş seviyesinde konumlandırılacağını gösteriyor.

İşte Galaxy Note 7’nin tüm resmi görüntüleri

 

(Shiftdelete)

 Source link

(Visited 29 times, 1 visits today)

Yazar: Editor

Bunu Paylasin!

Yorum Yapin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This

Vpn indirim ve Firsatlari

Email Listemize katilin ve firsatlardan haberdar olun!

Bilgileriniz 3. partiler ile paylasilmaz!