Samsung ve LG yeni bombalarını patlatmaya hazırlanıyor – Sabah


Bugün gelen haberlerde, ve ‘nin Ocak ayında Tüketici Elektroniği Fuarı’nda yani 2018 fuarında akıllı telefon duyuracağı iddia ediliyor. ETnews’e göre, iki Koreli teknoloji devi, orta sınıf modellerinden bazılarını önümüzdeki yılın başlarında piyasaya sunacak.

Samsung’un bu etkinlikte Galaxy A8 ve A8+ modellerini duyurması beklenirken, LG’nin ise K10 modelinin 2018 versiyonunu tanıtacağı söyleniyor. Bu bilgi gayri resmi olsa da, bu iki serinin yeni üyeleri için beklenen duyuru zamanı geldiği, için büyük ihtimal gerçek olacaktır.

Gelecekteki Galaxy A ve K modelleri “orta seviye” olarak kabul edilse de, özellikler ve görünüm açısından oldukça farklı olacaklar. Samsung’un, yeni telefonlarında, 18: 9 en-boy oranı ile büyük bir Super AMOLED ekranı ve Bixby Home gibi özelliklere yer vermesi bekleniyor.

LG K10’un yeni modelinin ise, 5.3-inç 16: 9 FHD ekran, dört çekirdeğe sahip işlemci, 3 GB RAM ve 32 GB hafıza gibi özelliklere sahip olacağı iddia ediliyor.

Bu bilgilerin doğru olup olmadığını bize zaman gösterecektir, ancak neyse ki öğrenmek için uzun süre beklemek zorunda kalmayacağız. CES 2018, 9 Ocak’ta başlayacak ve 12 Ocak’ta sona erecek.Source link

(Visited 2 times, 1 visits today)

Yazar: Editor

Bunu Paylasin!

Yorum Yapin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This

Vpn indirim ve Firsatlari

Email Listemize katilin ve firsatlardan haberdar olun!

Bilgileriniz 3. partiler ile paylasilmaz!