Samsung Galaxy S9 ve S9+'ın tanıtım tarihi belli oldu – Milliyet


25.01.2018’de eklendi25.01.2018-10:15 ‘de güncellendi

Samsung, Galaxy S9’un tanıtım tarihi belli. Samsung, Galaxy S9 için tanıtım tarihinin yer aldığı davetiyeleri göndermeye başladı. Peki Galaxy S9 ne zaman tanıtılacak?

Onur Binay/milliyet.com.tr

Samsung Galaxy S8, geçen yıl piyasaya sürülen en çarpıcı amiral gemisi cihazlarından biriydi. Şimdiyse Samsung‘un yeni amiral gemileri Galaxy S9 ve S9+ bekleniyor. Mobil Dünya Kongresi(MWC) 2018’de tanıtılması beklenen Samsung Galaxy S9 ve S9+ hakkında sürekli sızıntılar geliyor. Samsung, Galaxy S9 için tanıtım tarihinin yer aldığı davetiyeleri göndermeye başladı. Davetiyeye göre Galaxy S9, 25 Şubat’ta tanıtılacak.

Davetiye üzerinde mor renkte 9 rakamı ve bu rakamın yanında “The Camera. Reimagined” yani “Kamera. Yeniden tanımlanacak” yazıyor. Galaxy S9 ve S9+ hakkındaki en ilginç söylentilerin bazıları kameraları ile ilgiliydi. Görsel de buna işaret ediyor. Galaxy S9+’ın çift arka kamera, fiziksel olarak ayarlanabilen diyafram açıklıkları ve daha fazlasıyla geleceği söyleniyor. Emin olmak için bir ay daha beklemek zorundayız.

Samsung Galaxy S9 ve S9+ hakkında merak ettiğiniz her şey
 Source link

(Visited 2 times, 1 visits today)

Yazar: Editor

Bunu Paylasin!

Yorum Yapin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This

Vpn indirim ve Firsatlari

Email Listemize katilin ve firsatlardan haberdar olun!

Bilgileriniz 3. partiler ile paylasilmaz!