Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9+ MWC 2018'de duyurulacak – Milliyet


milliyet.com.tr

CES 2018’in yarısı neredeyse bitti ve beklenen bütün büyük tanıtımlar gerçekleşti. Bu nedenle Samsung’un mobil iş başkanı DJ Koh’un Samsung Galaxy S9’u CES 2018’te tanıtılmayacağını açıklaması şaşırtıcı olmadı. 

Samsung’un Galaxy S9 modelini CES 2018’de tanıtacağına dair söylentiler uzun süredir vardı. Koh, CES 2018’deki bir basın konferansında Galaxy S9’un bu fuarda tanıtılmayacağını doğruladı.

Samsung’un CES 2018’de tanıtmasını beklediğimiz Galaxy S9, şubat ayının sonunda Barselona’da düzenlenecek Mobil Dünya Kongresi 2018 (MWC 2018) etkinliğinde duyurulacak.

Samsung, geçen sene Galaxy S8’i Mart ayında tanıttı ve Nisan ayında satışa sundu. Bu seneki satışlarda büyük olasılıkla Mart ayında başlayacak. 

Koh, ayrıca yıl içerisinde Bixby 2.0’ın piyasaya sürüleceğini ve 2020 yılına kadar bütün cihazlarda destekleneceğini açıkladı. 

Samsung Galaxy S9 ve S9+’ın görsel açıdan önceki modellere benzeyeceği söyleniyor. Çinli bir kaynağa göre Samsung, Galaxy S9 için standart RAM ve depolama alanı kapasitesi sunacakken Galaxy S9+ günümüz amiral gemilerini takip edecek. Kayna göre Galaxy S9’da 4GB RAM bulunacak ve Samsung, tüketicilere 64GB ve 128GB olmak üzere iki farklı dahili depolama alanı seçeneği sunacak.Source link

(Visited 3 times, 1 visits today)

Yazar: Editor

Bunu Paylasin!

Yorum Yapin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This

Vpn indirim ve Firsatlari

Email Listemize katilin ve firsatlardan haberdar olun!

Bilgileriniz 3. partiler ile paylasilmaz!