Samsung Galaxy S9 Türkiye fiyatı kaç TL? Galaxy S9 teknik özellikleri ne zaman çıkacak – Akşam


“);
$(document).on(“click”,”.adm-ads-area[data-ad-type=’inread’] .close-ad”, function() {
$(“.adm-ads-area[data-ad-type=’inread’]”).hide();
});
});

Samsung Galaxy S9’dan ilk görüntüler geldi. Milyonlar tarafýndan merakla beklenen Samsung Galaxy S9 teknik özellikleri neler Türkiye fiyatý ne kadar olacak sorusu dile getiriliyor. Samsung Galaxy S9 ile ilgili güncel bilgiler aksam.com.tr’de. Galaxy S9 serisinde, Snapdragon 845 ve kendi geliþtirdiði Exynos 9810 iþlemcisini kullanacak. Samsung Galaxy S9 modelinde, dört tanesi Cortex A53 ve diðer dört tanesi Cortex A73 olmak üzere toplamda sekiz çekirdeðe sahip olacak. Galaxy S9 ile birlikte tanýtýlmasý beklenen Galaxy S9+’ýn da Galaxy S8’de olduðu gibi 6,2 inçlik ekranla birlikte geleceði tahmin ediliyor. Bununla birlikte Samsung Galaxy S9, Adreno 630 grafik birimi özelliðiyle gelecek. Sonsuz ekran deneyimi yaþatmaya devam edecek olan modelin çerçeve kalýnlýklarýnýn daha da azaltýlabileceði düþünülüyor. Parmak izi sensörünün ana ekrana entegre edileceði gelen bilgiler arasýnda yer alýyor.

SAMSUNG GALAXY S9 TEKNÝK ÖZELLÝKLERÝ 

Samsung Galaxy S9 serisiyle ilgili kullanýcýlarý yakýndan ilgilendirecek önemli detaylar ortaya çýktý. Buna göre, Samsung Galaxy S9, ve Snapdragon iþlemcili olmak üzere iki farklý versiyonda satýþa Exynos sunulacak. Qualcomm ve Samsung tarafýndan geliþtirilecek 7 nanometre mimariye sahip iþlemciler bulunacak. Samsung üreticisi 5,8 inçlik ekranla gelecek olan Galaxy S9 serisinde, Snapdragon 845 ve kendi geliþtirdiði Exynos 9810 iþlemcisini kullanacak. Samsung Galaxy S9 modelinde, dört tanesi Cortex A53 ve diðer dört tanesi Cortex A73 olmak üzere toplamda sekiz çekirdeðe sahip olacak. Galaxy S9 ile birlikte tanýtýlmasý beklenen Galaxy S9+’ýn da Galaxy S8’de olduðu gibi 6,2 inçlik ekranla birlikte geleceði tahmin ediliyor. Bununla birlikte Samsung Galaxy S9, Adreno 630 grafik birimi özelliðiyle gelecek. Sonsuz ekran deneyimi yaþatmaya devam edecek olan modelin çerçeve kalýnlýklarýnýn daha da azaltýlabileceði düþünülüyor. Parmak izi sensörünün ana ekrana entegre edileceði gelen bilgiler arasýnda yer alýyor.

 

SAMSUNG GALAXY S9 NE ZAMAN ÇIKACAK? 

Muhtemelen tahmin edebileceðiniz gibi, yakýnda Galaxy S9’un planlanandan önce çýkacaðýna dair söylentiler yayýlacaktýr. Galaxy S9’un firmware’inin erken geliþtirilmesi böyle bir izlenim verse de, muhtemelen Galaxy S9 yine de Galaxy S8 ile ayný zamanda çýkacak. Samsung, Galaxy S8’i bu sene 29 Mart’ta özel bir etkinlikte ortaya çýkarmýþtý. 21 Nisan’da ise dünyada bir çok yerde piyasaya sürülmüþtü. Samsung, önümüzdeki sene Galaxy S9 için ayný zaman aralýðýna baðlý kalabilir.

SAMSUNG GALAXY S9 TÜRKÝYE FÝYATI?

Samsung Galaxy S9 Türkiye fiyatý henüz belli olmadý.

 

 Source link

(Visited 3 times, 1 visits today)

Yazar: Editor

Bunu Paylasin!

Yorum Yapin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This

Vpn indirim ve Firsatlari

Email Listemize katilin ve firsatlardan haberdar olun!

Bilgileriniz 3. partiler ile paylasilmaz!