Samsung Galaxy S8 batarya test edildi | iPhone 7 Plus ile karşılaştırıldı – CNN Türk


Galaxy S8 +, Phone Arena testinde 8 saat sürdü. IPhone 7 7 saat 46 dakika sonra biterken, iPhone 7 Plus ise 9 saat 5 dakika sürdü. Site, tipik kapalı mekanlarda kullanılan 200 nit parlaklık seviyesine sahip ekranı yeni Samsung telefonuyla aynı standart pil testi kullanıyordu. Galaxy S8 +, her iki cihazda da benzer bir 3,500 mAh pil kullansa da Galaxy S7 kenarı ile karşılaştırıldığında neredeyse bir saat ekstra pil ömrü sunuyor.

 

Galaxy S8 +, yeni 10nm çip sayesinde öncekinden daha verimli. Bununla birlikte, Galaxy S8 + cep telefonunun Apple’ın iPhone 7 pil performansını neden üstesinden alamadığını açıklayan çok daha büyük bir ekran da bulunuyor. Phone Arena’nın yukarıdaki grafik de Galaxy S8 + ‘ün Google Pixel, OnePlus 3T ve Huawei P10 gibi diğer Android cihazlara oranının nasıl olduğunu gösteriyor. Galaxy S8 +, iPhone 7 Plus’tan daha iyi performans gösterebilir, ancak sanki telefonun pili gün içinde sizi zorlaştıracak kadar iyi gibi görünüyor. Küçük Galaxy S8 henüz test edilmedi. 

İlk pil testlerinin ortaya çıkarmayacağı bir şey pilin bozulmasıdır. Geçen hafta yayınlanan bir raporda, Samsung’un en yeni amiral gemisi telefonlarındaki pillerin bozulmasını önemli ölçüde yavaşlatacak yeni bir pil teknolojisi geliştirdiğini gösterildi.    

 Source link

(Visited 30 times, 1 visits today)

Yazar: Editor

Bunu Paylasin!

Yorum Yapin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This

Vpn indirim ve Firsatlari

Email Listemize katilin ve firsatlardan haberdar olun!

Bilgileriniz 3. partiler ile paylasilmaz!