Samsung Galaxy S7 Serisine Note 8 Arayüzü Gelecek – MaxiCep


Galaxy S7 ve S7 Edge kullanıcıları için büyük bir haber var. Samsung forumlarındaki bir Samsung yetkilisi, Galaxy S7 ve S7 Edge cihazlarına dağıtılacak olan bir sonraki büyük güncellemenin cihazlara yeni bir arayüzü getireceğini doğruladı. Bu yeni arayüzün ne olabileceğini tahmin etmek zor değil. Samsung Galaxy Note 8’de bulunan en yeni Samsung Experience arayüzünü geçen yıl piyasaya sunduğu Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge modelleri için dağıtacak.

Samsung, mevcut nesil amiral gemilerinde bulunan yeni arayüzü önceki yılın amiral gemisi modellerine vererek kullanıcılarını bir hayli mutlu etmeyi planlıyor. Şirket genel olarak bunu büyük bir Android OS güncellemesi ile beraber yapıyor. Bu durumda Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge modelleri için gelecek olan Android 8.0 Oreo güncellemesi yeni Samsung Experience kullanıcı arayüzünü Galaxy S7 serisine getiriyor olacak.

Samsung’un Kapalı Beta Programı kapsamındaki Android 8.0 Oreo güncellemesini kendi seçtiği belirli üyelerin cihazları için gönderecek. Bu önemli güncellemenin öncelikle Galaxy S8 serisi için gelmesi bekleniyor. Güncellemenin tam olarak ne zaman dağıtılacağı ile ilgili kesin bir tarih olmasa da en geç Ekim veya Kasım ayında dağıtılması bekleniyor.

Galaxy S7 veya Galaxy S7 Edge modellerinden bir tanesini kullanıyorsanız ve erkenden Android 8.0 Oreo güncellemesini denemek istiyorsanız LineageOS 15 Custom ROM yazılımını cihazınıza yükleyerek Android 8.0 Oreo deneyimini yaşayabilirsiniz.Source link

(Visited 10 times, 1 visits today)

Yazar: Editor

Bunu Paylasin!

Yorum Yapin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This

Vpn indirim ve Firsatlari

Email Listemize katilin ve firsatlardan haberdar olun!

Bilgileriniz 3. partiler ile paylasilmaz!