Samsung Galaxy Note 8 böyle görünecek – Milliyet


01.08.2017’de eklendi01.08.2017-14:04 ‘de güncellendi

Samsung Galaxy Note 8 için geri sayım devam ederken cihazla ilgili yenil bilgil ve görseller gelmeye devam ediyor. Sızıntılarıyla ünlü Evan Blass, Galaxy Note 8’in yeni görselini paylaştı.

milliyet.com.tr

Daha öncesinde Samsung‘un Galaxy Note 8’in ana kamerasında “Akıllı Zoom” adı verilen yeni bir özellik kullanacağını sizlere aktarmıştık.  Şimdiyse yaptığı sızıntılarla ünlü Evan Blass, yaklaşık 3 hafta sonra tanıtılacak Galaxy Note 8’in görselini paylaştı. Evan Blass’in paylaştığı görsele baktığımızda Note 8’de tasarımsal açıdan Galaxy Note 7 ve Galaxy S8’in hatlarının birleştiği dikkat çekiyor.

Twitter’da @evleaks kullanıcı adıyla paylaşımlar yapan Evan Blass’ın paylaştığı görselde cihazın Galaxy S8’den daha sert bir tasarıma sahip olduğu söylenebilir. Öte yandan Not 8’in Galaxy S8’e göre daha uzun olduğu da görülüyor. Ancak ekran/boy oranında Galaxy S8’in tasarımına sadık kalınmış.

Teknik kadro tarafında Galaxy Note 8’in Snapdragon 835/Exynos 8895 yonga seti Galaxy S8’den farklı olarak 6GB RAM ve 128 GB depolama alanıyla geleceği söyleniyor. Öte yandan Galaxy Note 8’de her ikisi de 12 veya 13MP çözünürlüğünde iki adet kamera sensörü olması bekleniyor.

Samsung’un Galaxy Note 8’i 23 Ağustos’ta duyurması bekleniyor. Note 8’le ilgili yeni bilgiler geldikçe sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

 Source link

(Visited 7 times, 1 visits today)

Yazar: Editor

Bunu Paylasin!

Yorum Yapin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This

Vpn indirim ve Firsatlari

Email Listemize katilin ve firsatlardan haberdar olun!

Bilgileriniz 3. partiler ile paylasilmaz!