Razer Oynadıkça Kazandıran Paid to Play Platformunu Tanıttı! – Tekno Bilgi


Oyun bilgisayarı ve oyuncu aksesuarları üreticisi olan Razer, zVault entegreli “Paid to Play” (“Oynadıkça Kazan”) sistemini duyurdu. Razer’ın bu yeni platformunda kullanıcılar sürekli olarak oynadıkları oyunları Razer Cortex üzerinden çalıştırıp zVault’un sanal para birimi olan zSilver kazanacaklar. Bu platformun üzerine kurulduğu program olan Razer Cortex ise oyunların bilgisayarlarının performansını arttıran ve ayrıca oyuncuların sahip olmak istedikleri oyunları uygun fiyatla sunan bir yazılım.

Razer’ın zVault ve Razer Cortex’le birlikte çalışan bu yeni Paid to Play sistemi ile birlikte kazanılan zSilver adında sanal para puanlarıyla oyuncular Razer’ın ekipmanlarını ya da özel indirim kuponlarını alabilecekler. Razer’ın açıklamalarına göre oyuncular zSilver kısa bir süre içerisinde daha fazla ödül alma fırsatını yakalayacaklar.

Razer’ın sunduğu bu yeni Paid to Play sisteminin amacının tüm oyuncuların  Razer ürünlerine ulaşmasını sağlamak ve bu şekilde Razer’ın “For Gamers. By Gamers” sloganını yansıtmak. Paid to Play sistemiyle birlikte oyuncular oynadıkları oyunlarla birlikte dakikada 3 zSilver kazanacakken bir oyuncu günlük toplamda 900 zSilver kazanabilecek.

Razer Cortex’e dahil edilen oynular ise Paladins, League of Legends, DOTA 2, Counter-Strike: Global Offensive ve OverWatch. Oyuncular Paid to Play sisteminden bilgi almak ve sisteme dahil olmak için RazerZone.com adresini ziyaret etmeleri gerekiyor. Source link

(Visited 40 times, 1 visits today)

Yazar: Editor

Bunu Paylasin!

Yorum Yapin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This

Vpn indirim ve Firsatlari

Email Listemize katilin ve firsatlardan haberdar olun!

Bilgileriniz 3. partiler ile paylasilmaz!