PUBG'de Toplam 700 Bin Oyuncu Banlandı! – Turkmmo.com


Bu yılın en başarılı oyunu kuşkusuz PlayerUnknown’s Battlegrounds oldu. 20 milyon satış rakamlarını deviren PUBG, hileli oyunculara da göz açtırmıyor. Oyun da son yaşanan ban dalgasından sonra hileli oyuncular gün yüzüne çıkmaz oldu.

Dünyada kısa sürede popülaritesini arttıran PlayerUnknown’s Battlegrounds, milyonlarca oyuncu tarafından büyük bir keyifle oynanıyor. Hileli oyunculara karşı aldığı önlemlerle adından söz ettiren BlueHole,  geçtiğimiz hafta 100 bin PUBG oyuncusunu banladığını duyuran BlueHole, hileli oyuncularla olan savaşına da kaldığı yerden devam ediyor. PUBG’de hileli olarak tespit edilen oyuncuların genelinin Çin’den oyuna giriş yaptığı tespit edilirken, PUBG oyuncularının %30’unun Çin’li olduğu belirtildi.

Satış rakamlarında sürekli rekor kıran ve Steam’de ki liderliğini devam ettiren PlayerUnknown’s Battlegrounds, attığı banlar ile hileli oyuncuların gözünü korkutmayı hedefliyor. PUBG’nin anti hile yazılımı olan Battleye, geçtiğimiz hafta da 100 bin hileli oyuncuyu tespit etmiş ve sunuculardan kalıcı olarak banlamıştı. Son banlanan oyuncu rakamları ile birlikte PUBG’de 700 bin oyuncu banlanmış oldu.

PlayerUnknown’s Battlegrounds, 12 Aralık’ta 1.0 sürümünü yayınlayarak piyasaya tam sürümünü çıkarmış olacak. Şuan sadece bilgisayar platformunda hizmet sağlayan PlayerUnknown’s Battlegrounds, 12 Aralık’ta Xbox One platformuna da çıkış yapacak.Source link

(Visited 7 times, 1 visits today)

Yazar: Editor

Bunu Paylasin!

Yorum Yapin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This

Vpn indirim ve Firsatlari

Email Listemize katilin ve firsatlardan haberdar olun!

Bilgileriniz 3. partiler ile paylasilmaz!