PUBG, Xbox One'da da yok satıyor – CNN Türk


2017’nin en çok ses getiren oyunu hiç şüphesiz PUBG olmuştu. Bluehole tarafından geliştirilen fps temalı hayatta kalma oyunu PlayerUnknown’s Battlegrounds kısa sürede önemli bir başarıya imza atmayı başarmıştı.

Nitekim PUBG, 12 Aralık’ta Xbox One için de satışa sunuldu. Kullanıma sunulmasının üzerinden yaklaşık olarak 1 aylık bir süre geçmiş olmasına karşın, PlayerUnknown’s Battlegrounds 3 milyondan fazla sattı. Bu gerçekten de hatırı sayılır bir başarı diyebiliriz.

Peki PlayerUnknown’s Battlegrounds PlayStation 4 için ne zaman yayınlanacak? Kısa süre önce Bluehole yetkilileri konu ile ilgili yaptıkları açıklamada, PUBG’nin PS4 için de çıkacağını doğrulamışlardı. Oyunun hali hazırda PS4 için de hazır olduğu fakat Microsoft ile imzalanan anlaşmadan ötürü, PlayerUnknown’s Battlegrounds’un şimdilik Microsoft platformlarına özel bir yapım olduğu belirtilmişti.

Kısaca özetlemek gerekirse, PS4 sahipleri de öyle ya da böyle PUBG oynayabilecekler. Fakat bunun için biraz daha sabırlı davranmaları gerekiyor. Büyük ihtimalle, PlayerUnknown’s Battlegrounds 2018’in ikinci yarısına kadar PS4 için de yayınlanacaktır. Yakın zamanda gelecek olan bir duyuru, bizler için o kadar da şaşırtıcı olmaz. Beklemedeyiz.Source link

(Visited 2 times, 1 visits today)

Yazar: Editor

Bunu Paylasin!

Yorum Yapin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This

Vpn indirim ve Firsatlari

Email Listemize katilin ve firsatlardan haberdar olun!

Bilgileriniz 3. partiler ile paylasilmaz!