PUBG Mobil Versiyon Android ve iOS'a Giriş Yapacak – Haber Emek


Steam’in en çok beğenilen oyunları arasında yer alan PlayerUnknown’s Battlegrounds için mobil müjdesi!

PlayerUnknown’s Battlegrounds oyunu yenilikçi yapısıyla oyuncularını neredeyse kendisine bağımlı hale getirmeyi başarmış. Sadece hileleri bile yüksek ücretlere oyunculara satılan PUBG için hilecilerle uğraşmak bir yana diğer taraftan oyun üzerinde güncellemelere de devam ediliyor. Geçtiğimiz günlerde 100 bin Çinli hilecinin hesaplarının tamamen kapatılması, kısa süre önce yine Çin’de 120 hileci oyuncunun tutuklanması haberleri bu oyunun Çin üzerinde ne kadar popüler olduğunun bir göstergesi.

PUBG için mobil versiyon çalışmalarında sona gelindiği, kısa süre içinde oyunun rezerv edilen oyunculara yükleme linklerinin gönderileceği belirtildi.

Tüm dünyada olduğu gibi özellikle Çin’de büyük bir oyuncu kitlesine sahip olan PlayerUnknown’s Battlegrounds, bu ülkeye özel olarak Android ve iOS versiyonu geliştirdi. Aslında oyunun mobil platformlara taşınacağı bilgileri ile yaklaşık 2 ay önce karşılaşmıştık. Ancak sadece bir yöreye özgü olarak yayınlanacak olan PUBG mobilin bu kararı oldukça eleştirilecek gibi.Source link

(Visited 7 times, 1 visits today)

Yazar: Editor

Bunu Paylasin!

Yorum Yapin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This

Vpn indirim ve Firsatlari

Email Listemize katilin ve firsatlardan haberdar olun!

Bilgileriniz 3. partiler ile paylasilmaz!