Prison Architect Mobile Sürümü Android ve iOS İçin Yolda! – Tekno Gündem


Prison Architect oyununun Haziran ayındanönce Introversion Software tarafından mobil platformlar için yayınlanacağı müjdelendi. Geçtiğimiz Nisan ayında bu oyun Hollanda için indirilebilir hale gelmiş hatta birçok platformda APK dosyaları da paylaşılmıştı.

Bölgesel olarak indirilmeye sunulacak olan Prison Architect Mobile için hata giderimleri devam ederken oyun İsveç e Avustralya merkezli olarak indirilebilir olarak uygulama mağazalarında yerini aldı. Şimdilik bu ülkelerde Prison Architect oyununun beta sürümünü indirebilecekler. Global anlamda kararlı sürümün ise bir ay içinde yayınlanması bekleniyor.

Türkiye için beta sürümün gelmesi pek olası olarak değerlendirilmiyor. Halihazırda oyunun kararlı sürümünün yayınlanmasıyla birlikte ülkemizde de kullanıcılar tarafından indirilmeye başlanacak.

Şimdilik beta sürümü ve geliştirmeleri devam eden Prison Architect Mobile’ın Haziran ayından önce kararlı sürüm olarak yayınlanması bekleniyor. Eğer herhangi bir aksaklık yaşanmazsa bu oyuna bir ay içinde Android ve iOS işletim sistemine sahip tabletler sahip olabilecek.

Prison Architect oyunu tüm kullanıcılar için ücretsiz olarak yayınlanacak. Ancak oyun içinde bazı özelliklere erişebilmek için uygulama içi satın alımlar yapılabilecek.Source link

(Visited 30 times, 1 visits today)

Yazar: Editor

Bunu Paylasin!

Yorum Yapin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This

Vpn indirim ve Firsatlari

Email Listemize katilin ve firsatlardan haberdar olun!

Bilgileriniz 3. partiler ile paylasilmaz!