Pokemon GO nasıl indirilir? iOS ve Android için Pokemon GO APK – Yeni Şafak


Pokemon GO nasıl indirilir? Android ve iOS cihazlar için Pokemon GO APK sürümleri indirilmeye başlandı. Bir zamanların efsane çizgi filmlerinden biri olan Pokemon GO, merakla bekleniyor. Oyunun yapımcısı Nintendo ise Pokemon GO hakkında açıklamalarda bulundu. İşte Pokemon GO indirme bilgileri ve APK hakkında bilgileri…

Pokemon GO indirmek şu an için aktif değil. Yapılan açıklamayla birlikte oyun şu anda Avusturalya ve Yeni Zelanda’da indirilebiliyor.

Pokemon GO oyununu APK sürümlerini indirerek test edebilirsiniz ancak biz bu durumu faydalı bulmuyoruz. Türkiye’de indirebilir hale geldiğinde sizler de Pokemon GO oyununu test edebilirsiniz.


Pokemon GO Hangi Platform ve Ülkelerde Oynanabilecek?

Pokemon GO, mobil platformlar için geliştirilen bir oyun olarak tanıtıldı. Oyunun yapımcısı Nintendo tarafından herhangi zıt bir açıklama yapılmadığı için, Google Play ve iTunes desteği olan tüm cihazlardaPokemon GO oynanabilir olacak.

Oyunun lanse edilmesi sırasında Nintendo tarafından Global olarak tanıtılan yeni oyun tüm dünya genelinde aktif olacak. Mobil ve global bir oyun olmasından dolayı, dünya haritasını kullanabileceğimiz oyunda ülkeler arası yolculuk yapıp farklı pokemonlar yakalayabiliyor olacağız.

Pokemon Go nasıl bir oyun?

Evrimsiz bir pokemon go düşünemeyiz tabiki. Pek çok yığınla gelen bilginin arasında evrim hakkında da kulağımıza bir kaç fısıldamalar geldi. Oyun beta sürecinde olduğu için eksiklikler ya da şu an bahsedilmeyen pek çok yenilik kararlı sürümde gelecektir diye hatırlatma fayda var. Pek çok oyuncunun beklentisinin epey üzerinde olan Pokémon GO resmi olarak yayınlanan görselleri ile şaşırtmaya devam ediyor. Oyun beklentinin üstünde, görseller çok güzel olarak yorumlanıyor çünkü açıkçası günümüz teknolojisi ile kamerayı kullanarak pokemon yakalayabileceğine kimse stabil çalışma açısından olanak vermiyordu. Fakat yayınlanan görseller insanları şaşırttı ve çoğu insanın hoşuna gitti üzerine bunlar sadece Beta sürecinde oldu yani herkes düşünüyor ki betada böyleyse kim bilir tam sürümde neler olur.. Bir şok edici resim evrim köşesinden geldi aşağıda sıra ile evrimin nasıl olacağına dair görsellerimiz bulunuyor. Evolution Shard’lar resimde görüldüğü üzere pokemonları evrimleştirmede kullanacağımız bir bölüm.

Pokemon GO nasıl indirilir? Bir zamanların efsane çizgi filmlerinden biri olan Pokemon, artık iOS ve Android cihazlardan oynanabilecek. Tanıtıma çıkan oyun, herkes tarafından ilgiyle bekleniyor. Kullanıcılar ise şimdiden APK sürümünü indirerek oyunu test etmek istiyor. Peki iOS ve Android için Pokemon GO APK versiyonu indirilir mi?Source link

(Visited 57 times, 1 visits today)

Yazar: Editor

Bunu Paylasin!

Yorum Yapin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This

Vpn indirim ve Firsatlari

Email Listemize katilin ve firsatlardan haberdar olun!

Bilgileriniz 3. partiler ile paylasilmaz!