Outlast: Deluxe Edition tamamen ücretsiz oldu – Leadergamer


Eğer ücret ödemeden Outlast: Deluxe Edition sahibi olmak istiyorsanız, biraz acele etmeniz gerekecek.

Sevilen korku oyunlarından bir tanesi olan Outlast, şu an Humble Bundle ekibinin yaz sonu indirimleri kampanyası dahilinde tamamen ücretsiz oldu. Outlast: Deluxe Edition olarak ücretsiz olan bu paketin içerisinde hem ana oyun, hem de oyuna çıkmış olan tek ek paket bulunuyor. Humble Bundle üzerinden ücretsiz alacağınız bu oyun, sizin Steam hesabınıza eklenecek. Eğer isterseniz sadece oyunun dosyalarına da DRM-Free bir şekilde sahip olabileceksiniz. Steam tek şart değil yani. Oyunu, site üzerinden tek bir sefer ücretsiz bir şekilde almanız dahilinde, oyun sonsuza kadar sizin olacak. Herhangi bir ücret ödemeniz gerekmeyecek.

Ücretsiz Outlast: Deluxe Edition için tıklayın.

Outlast: Deluxe Edition tamamen ücretsiz oldu

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer hikaye temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Destiny 2 inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.Source link

(Visited 7 times, 1 visits today)

Yazar: Editor

Bunu Paylasin!

Yorum Yapin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This

Vpn indirim ve Firsatlari

Email Listemize katilin ve firsatlardan haberdar olun!

Bilgileriniz 3. partiler ile paylasilmaz!