OnePlus Şirketi Oppo R11s Modelini Tanıttı – Tekno Bilgi


Oppo şirketinden ayrılmış olan mühendisler tarafından kurulmuş olduğu bilinen OnePlus firmasının bir zamandır gündemde bulunan modeli OnePlus 5T modelinin kardeşi  olan Oppo R11s  resmen tanıtıldı.

Oppo şirketinin yeni tanıtmış olduğu R11s isimli modeli, bir zamandır gündemde bulunan OnePlus 5T modelinden gelmiş olan sızıntılara büyük benzerliğiyle dikkat çekmekte. Zira birbirine yakın 2 tane şirketin genel olarak üst seviyedeki modelleri de tasarım açısından benzerlik göstermekte.

Oppo şirketinin  R11s  modeli 18:9 oranına sahip 6 inç büyülüğündeki 2160×1080 piksellik bir ekrana sahip. %85.5  seviyesinde ekran kasa oranına sahip bulunan bu model, Gorilla Glass 5 ile korunmakta. Ön kısımdaki tasarım ise öteki pek çok çerçevesiz model ile büyük ölçüde bir benzerlik göstermekte.

Arka kısıma bakmış olduğumuzda da iPhone 7 Plus modeli veyahut OnePlus 5  modeli ile büyük benzerlik göstermekte bulunan Oppo R11s modeli, 2 kameraya ev sahipliğini yapmakta. Hemen kameraların yan tarafında LED flaş yer alırken orta kısma onumlandırılmış olan Oppo logosunun üst kısmındaysa parmak izi okuyucusu yer almakta.

Snadpragon 660 isimli işlemcinin kullanılmakta olduğu modelde 16 Megapiksel ve 20 Megapiksellik 2 arka kamera ve de 20 Megapiksellik bir ön kamera yer alıyor. 2 değişik sürümle karşımıza çıkmış olan Oppo R11s, 4 GB’lık bir RAM, 64 GB’lık bir arttırılabilir depolama ve  de 3205 mAh büyüklüğündeki bataryaya da  sahip.

 

Birazcık daha büyük durumda bulunan Oppo R11s Plus modeli de 6.43 inçlik büyüklükte tekrar 2160×1080 piksel çözünürlüğüne sahip ekrana ek bir şekilde 6 GB’lık RAM, 64 GB’lık arttırılabilir depolama kapasitesi ve 

 de 4000 mAh büyüklüğündeki batarya yer almakta.

Fiyatlara bakmış olduğumuzda ise siyah ve de şampanya rengine sahip R11s modeli 450 dolar tutarındayken kırmızı renkte 482 dolar şeklinde etiketlendirilmiş. R11s Plus modeli içinde 560 dolar  tutarındaki fiyat etiketi açıklanmış.Source link

(Visited 2 times, 1 visits today)

Yazar: Editor

Bunu Paylasin!

Yorum Yapin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This

Vpn indirim ve Firsatlari

Email Listemize katilin ve firsatlardan haberdar olun!

Bilgileriniz 3. partiler ile paylasilmaz!