OnePlus 5T Star Wars Edition Satışa Çıkıyor – Radarex


OnePlus son yıllarda işleri iyiden iyiye büyütmeye başladı. İlk olarak OnePlus 5 akıllı telefonlarının tanıtılmasıyla beraber marka yeni amiral gemilerine karşı adımını atmıştı. Başarılı olmasının yanı sıra rakiplerine göre daha uygun bir fiyatlı model olması, markanın iyiden iyiye öne çıkmasını sağladı. Yeni akıllı telefonların elde etmiş olduğu bu başarı sonrasında gelen geliştirilmiş olan model OnePlus 5T ise epey bir ilgi gördü. Yeni telefonların içerisinde yer alan sistemler bir yana, telefonların tasarım kısmında da yenilenmiş olması, bu kez bir Plus model gibi OnePlus 5T serisinin değerlendirilmesine neden oldu. Bunun yanında özel versiyonları gelen modelin OnePlus 5T Star Wars Edition serisi de satışa çıktı.

OnePlus 5T Star Wars Edition Neler Sunuyor?

Çok kısa bir süre önce tanıtılan yeni kırmızı model 5T serisinin epey bir konuşulmasına neden olmuştu. Kırmızı modelle beraber öne çıkan markanın, bu serisi bir hayli sevilmiş ve kırmızı model daha çok talep almaya başlamıştı. Sadece Çin genelinde satışa çıkması da eleştirilen RED serisinin hemen sonrasında ise marka bir başka tasarım adımı daha attı. Bu kez OnePlus 5T Star Wars Edition telefonlarının satışa başlayacağı açıklandı. Bu seride de renk düzenlemelerinde olduğu gibi tasarım düzenlemeleri yapıldığını gördük.

OnePlus 5T Star Wars Edition

OnePlus 5T Star Wars Edition tasarım düzenlemelerinin dışında önemli bir değişiklik sunmuyor. Tasarım kısmında ise Star Wars logosunun ve detaylarının kullanıldığı bir model görüyoruz. Arka kapak kısmında beyaz renk tercihinin yapıldığı telefonda, logo kısmının da arka bölümde kullanıldığı görülüyor. Ön kısımda ise çok değişen bir detay görmüyoruz.

Tamamen siyah ekran dışında. Ses kısma ve açma tuşlarında da kırmızı detaylarının kullanıldığı OnePlus 5T Star Wars Edition modeli, 8 GB RAM bellek bulunan 128 GB depolama alanına sahip olan seriden oluşturulmuş. Bunun dışında bir versiyonda bu tasarım kullanılmamakta. Tüm bu özelliklerle beraber yeni model 16 Aralık tarihinde satışa çıkmış olacak.Source link

(Visited 4 times, 1 visits today)

Yazar: Editor

Bunu Paylasin!

Yorum Yapin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This

Vpn indirim ve Firsatlari

Email Listemize katilin ve firsatlardan haberdar olun!

Bilgileriniz 3. partiler ile paylasilmaz!