Netflix Türkçe öğrendi – Milliyet


Türkçe dil desteği ve Türk Lirası ödeme seçeneğiyle kullanıma sunulan, beğenilen orijinal programlarının yanı sıra çok sayıda Türk dizisi ve filmini de içeriklerine ekleyen Netflix’in üyelik ücreti aylık 15.99 TL’den başlıyor. Yerli telekomünikasyon ortağı olarak ilk anlaşmasını Vodafone ile imzalayan Netflix, aynı zamanda Vestel ile de işbirliği yaptığını duyurdu.
Üyelerine televizyon, tablet, akıllı telefon, Oyun konsolu ve bilgisayar üzerinden erişerek, istedikleri dizi ve filmleri izleme olanağı sağlayan Netflix, içeriğinin yüzde 80’ini Türkçe dublajlı veya altyazılı olarak sunuyor. Netflix ayrıca Hollywood filmleri, en iyi yabancı diziler, Türkçe film ve dizileri, belgeseller, bağımsız filmler, stand-up komediler ve çocuklara özel yüzlerce içerik de sunmakta. 
Büyüme sürecek
Netflix’in kurucu ortağı ve Yönetim Kurulu Başkanı Reed Hastings, konuyla ilgili şunları söyledi:
“Son derece popüler olan ve dünya çapında tanınan Türk dizileri, Türk insanının ne kadar müthiş bir hikaye anlatıcısı olduğunu gösteriyor. Netflix, Türkiye’de hem Netflix’in orijinal içeriklerini hem de Türkiye içinden ve dışından alınan içerikleri koleksiyonuna ekleyerek büyümeye devam edecek.”
Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Ender Buruk da, “Vodafone olarak, Türkiye’nin dijital dönüşümüne liderlik etme vizyonuyla çalışıyoruz. Netflix’in Türkiye’de işbirliği yaptığı ilk operatör olmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.
Türkiye’deki kullanıcılar, www.netflix.com/tr adresinden kaydolarak Netflix’i bir ay boyunca ücretsiz olarak deneyebiliyor.Source link

(Visited 29 times, 1 visits today)

Yazar: Editor

Bunu Paylasin!

Yorum Yapin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This

Vpn indirim ve Firsatlari

Email Listemize katilin ve firsatlardan haberdar olun!

Bilgileriniz 3. partiler ile paylasilmaz!