Need for Speed Payback duyuruldu! – Donanım Günlüğü


Electronic Arts bünyesinde bulunan Ghost Games tarafından geliştirilen yeni Need for Speed oyunu geçtiğimiz gün resmiyete kavuştu. Need for Speed Payback ismi ile rafları süsleyecek olan yapımın PC, PlayStation 4 ve Xbox One için geliştirildiği açıklandı.

Yeni Need for Speed hakkında bazı açıklamalarda bulunan yapımcı ekip, NFS Payback’in şimdiye kadar yaşanmamış bir deneyim vaat ettiğini belirtti.

Fortune Valley’de geçecek olan oyunda ekibimizi darmadağın eden bir suç baronundan intikam almak için gaz pedalına yükleneceğiz. Oyunda Tyler, Mac ve Jess isminde 3 farklı ana karakter bulunacak. Muhtemelen bu 3 karakteri de kontrol edebileceğiz. Yapılan açıklamalar, Ghost Games’in NFS Payback’te oyunun hikaye yönüne ağırlık verdiğini gösteriyor. Dileriz ilk Most Wanted tadında bir yapım ile karşılaşırız.

Oyun kısmen de olsa bir açık dünya havasında olacak. Yani şehirde dilediğimiz gibi dolaşarak, bazı araçlarla serbest yarışlara katılabileceğiz. Polis kovalamacalarının da sıklıkla yaşanacağı yapımda, banka soygunu ve benzeri suçlara da karışabileceğiz.

Need for Speed Payback, race, drift, off-road, drag ve runner olmak üzere 5 farklı yarış klasmanından oluşacak. Bu yarışlara katılarak, çetemizi parçalayan barondan intikamımızı almaya çalışacağız.

Ghost Games Need for Speed Payback’in 10 Kasım’da raflardaki yerini alacağını belirtti. Bakalım bu sefer ki NFS oyuncuları gerçek anlamda tatmin edebilecek mi?Source link

(Visited 32 times, 1 visits today)

Yazar: Editor

Bunu Paylasin!

Yorum Yapin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This

Vpn indirim ve Firsatlari

Email Listemize katilin ve firsatlardan haberdar olun!

Bilgileriniz 3. partiler ile paylasilmaz!