Moto G5S Plus'ın görüntüleri sızdı! – ShiftDelete


Akıllı telefon piyasası bu hızla büyümeye devam ettiği sürece, yeni tanıtılacak cihazlar hakkında da sayısız sızıntı yaşanacağı kesin. Son günlerin hakkında en çok sızıntı yaşanan cihazlarından biri ise şu anda haberimize konu olan Moto G5S Plus.

İşte yeni görseller!

Bugün ortaya çıkan haberlerle birlikte geçtiğimiz aylarda ortaya çıkan cihazın ilk görüntüleri de bir nevi doğrulanmış oldu denebilir. Zira cihazın ön ve arka yüzünü rahatlıkla görebildiğimiz iki farklı görsel paylaşıldı.

Cihazın teknik özellikleri konusunda ise Snapdragon 625 işlemci ve 5.5 inç’lik Full HD ekran ile birlikte 4 GB belleğe sahip olacağının iddia edildiğini belirtebiliriz.

Moto G5S Plus’ın dahili hafızası ise 64 GB olarak belirlenmiş durumda ve bunun dışında herhangi bir hafıza kartı desteği sunup sunmayacağı henüz ortaya çıkmış değil.

Son olarak da cihazın arka yüzünde fotoğrafta da görebileceğiniz gibi 13 MP’lik iki adet kamera bulunacağını ve 8 MP’lik özçekim kamerasının da Moto G5S Plus ile kullanıcılara sunulacağını belirtelim.

:: Moto G5S Plus’ın tasarımı hakkında ne düşünüyorsunuz?

SDN – ShiftDelete.NetSource link

(Visited 8 times, 1 visits today)

Yazar: Editor

Bunu Paylasin!

Yorum Yapin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This

Vpn indirim ve Firsatlari

Email Listemize katilin ve firsatlardan haberdar olun!

Bilgileriniz 3. partiler ile paylasilmaz!