Microsoft'un canavarı Xbox One X çok yakında ön siparişe açılacak – DonanimHaber


Microsoft’a göre şimdiye kadarki en güçlü oyun konsolu olan Xbox One X çok yakında ön siparişe açılacak. 6 teraflopluk grafik işleme gücüne sahip konsolun 500 dolarlık bir fiyat etiketi var.

Xbox’ın patronu Phil Spencer, Xbox One X’in ön siparişlerinin yakında başlayacağını söyledi. Deneyimli yönetici tam bir tarih vermese de, tüketicilerin şimdiye kadarki en güçlü oyun konsolunu sipariş verebilmeleri “çok uzun sürmeyecek” dedi. Microsoft yeni nesil oyun konsolunun örtüsünü E3 2017‘de kaldırmış ve cihazın 500 dolara satışa sunulacağını açıklamıştı.

 

Ayrıca Bkz.Telegram da son güncellemeyle Snapchat’i kopyaladı

Xbox One X’in zaten 7 Kasım‘da dünya genelinde piyasaya çıkacağı biliniyordu ancak Microsoft ön siparişlerin ne zaman başlayacağını açıklamamıştı. Cihaz şimdiye kadarki en güçlü konsol olmasının yanı sıra Microsoft’un bugüne kadar ürettiği en küçük konsol olma özelliğine de sahip.

 

4K/60 FPS oyun desteği, 6 teraflopluk grafik işleme gücü

Phil Spencer, resmi Twitter hesabına yöneltilen bir soruyu cevaplayarak konsolun ne zaman siparişe açılacağını aydınlattı. Xbox One X’e sahip olmak isteyen sabırsız fanlardan birinin sorusunu yanıtlayan Spencer, bunun planlarının yapıldığını ve çok uzun sürmeden konsolun ön siparişe açılacağını ifade etti.

 

Performans olarak şimdiye kadarki en güçlü konsol olarak ön plana çıkan Xbox One X; 8 çekirdekli 2.3 GHz hızında AMD işlemci, 6 teraflopluk grafik işleme gücü, 1.17 GHz grafik kartı, 4K/60 FPS oyun desteği ve 12 GB GDDR5 RAM gibi üst sınıf özelliklere sahip. Konsolda ayrıca 1 TB’lık 2.5 inç depolama birimi de var.Source link

(Visited 12 times, 1 visits today)

Yazar: Editor

Bunu Paylasin!

Yorum Yapin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This

Vpn indirim ve Firsatlari

Email Listemize katilin ve firsatlardan haberdar olun!

Bilgileriniz 3. partiler ile paylasilmaz!