Mi Note 3 hakkında yeni bilgiler ortaya çıktı! – Donanım Günlüğü


Akıllı telefon sektöründe, hızla ivme kazanan firmalardan biri olan Xiaomi, model yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Kısa süre önce SD 835’li amiral gemisi modeli Mi 6’yı satışa sunan Çinli üretici şu aralar Mi Mix 2 ve Mi Note 3 modelleri üzerinde çalışıyor.

Xiaomi, geçtiğimiz hafta Mi Mix 2’nin 11 Eylül’de gerçekleşecek olan özel bir etkinlikle tanıtılacağını açıklamıştı. Bugün ise Mi Mix 2 ile birlikte Mi Note 3 modelinin de tanıtılabileceği iddiaları ortaya atıldı. Her ne kadar Mi Note 2 satışa sunulalı uzun bir süre geçmemiş olsa da söylentilerin kaynağının hayli güvenilir olduğu belirtiliyor.

Bu söylentiler hızla yayılırken bir de Xiaomi Mi Note 3’e ait olduğu iddia edilen bazı tanıtım görselleri ortaya çıktı. Bu görsellere aşağıdan göz atabilirsiniz.

mi note 3

Eğer görseller gerçekten de Mi Note 3’e aitse, bu cihazın boyut anlamında Mi 6’dan daha büyük olduğunu söylemek mümkün olacaktır.

Öte yandan bazı kesimler, Xiaomi’nin Mi Mix 2 ile birlikte Mi Note 3’ü tanıtmasına pek imkan vermiyor. Zira iki ağır topun aynı anda satışa sunulması, satış rakamlarına da olumsuz olarak yansıyabilir. Elbette Xiaomi, iki cihazı aynı anda tanıtsa bile aynı anda satışa sunmayacaktır. Zira bu iki modelin ilk olarak Çin’de satışa sunulacağını da göz ardı etmemek gerekiyor. Çünkü bazı Xiaomi modellerinin global pazara açılması aylar alabiliyor.Source link

(Visited 8 times, 1 visits today)

Yazar: Editor

Bunu Paylasin!

Yorum Yapin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This

Vpn indirim ve Firsatlari

Email Listemize katilin ve firsatlardan haberdar olun!

Bilgileriniz 3. partiler ile paylasilmaz!