Meizu Note 6 özellikleri sızdırıldı! – Donanım Günlüğü


Akıllı telefon pazarının can damarı konumunda bulunan Çin’de birçok üretici mevcut. Bu üreticilerinden bazıları global pazarda da aktif olarak boy gösterirken, bazı firmalar ise genel itibari ile Çin ve Asya pazarına hükmetmeye çalışıyor. Meizu’da bu firmalardan biri konumunda. Yeni yeni Avrupa ve Amerika pazarında boy göstermeye başlayan Meizu, model yelpazesini de genişletme çabası içerisinde.

Geçtiğimiz günlerde tanıttığı yeni çift ekranlı modeli Pro 7 ile tüm dikkatleri üzerine çeken Çinli üretici, şimdi de Meizu Note 6 modeliyle fark yaratma peşinde.

Meizu’nun Note serisi genel itibari ile orta menzile hitap eden özelliklerle donatılıyordu. Fakat Çinli üretici yeni nesil ile birlikte bu seriyi de üst segmente taşımaya hazırlanıyor. En azından Meizu Note 6 ile ilgili sızdırılan son bilgiler, bu tezi doğrular nitelikte.

Önümüzdeki Eylül ayında tanıtılması beklenilen Meizu Note 6, Pro 7 modelinde olduğu gibi Helio P25 yonga seti ile gelecek. MediaTek imzası taşıyacak olan bu yonga seti, GPU tarafında ise Mali-T880’den faydalanıyor.

Full HD çözünürlüğünde 5.5 inçlik bir LCD ekrana sahip olması beklenen telefonun sistmeini 3GB RAM ile desteklemesi bekleniyor. Sızdırılan bilgilere göre, cihazın 4GB RAM’e sahip ikinci bir sürümü de bulunacak. Meizu Note 6 için belirlenen etiketin ise 240 dolar civarında olacağı tahmin ediliyor.Source link

(Visited 5 times, 1 visits today)

Yazar: Editor

Bunu Paylasin!

Yorum Yapin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This

Vpn indirim ve Firsatlari

Email Listemize katilin ve firsatlardan haberdar olun!

Bilgileriniz 3. partiler ile paylasilmaz!