LG V30 Modelinin Türkiye Satış Tarihi Belli Oldu – Tekno Sayfa


LG V30 Modelinin Türkiye Satış Tarihi Belli Oldu

LG’nin Ağustos ayı sonlarına doğru resmi olarak duyurduğu amiral gemisi V30’un Türkiye piyasalarına çıkış tarihi belli oldu.


LG V30 Modelinin Türkiye Satış Tarihi Belli Oldu

LG’nin yeni amiral gemisinin resmi tanıtımının ardından aylar geçmesine rağmen ülkemizde satışa sunulmaması, bu modeli uzunca zamandır bekleyen kullanıcıları da bir hayli meraklandırmıştı. Nihayet resmi olmayan bilgiler sızdırıldı ve LG Türkiye, V30 modelinin satış tarihi ile ilgili detayları sundu.

LG Türkiye kaynaklı sızdırılan bilgiler ışığında V30 modelinin ülkemizde piyasalara 25 Ocak 2018 tarihinde sunulacağı ortaya çıktı. Firmanın beklentileri ve planları doğrultusunda bu tarihin öne çıktığı ancak birkaç gün öne veya sonraya çekilebileceği de not olarak düşüldü.

LG V30 Özellikleri

Ekran kasa oranı ve donanım özellikleri ile dikkatleri çeken firmanın yeni amiral gemisi LG V30, Full Vision ekranında ekran kasa oranıyla göz dolduruyor. Qualcomm Snapdragon 835 yonga setinden gücünü alan cihazın 4GB RAM’i bulunurken dahili depolama alanı ise 64GB ve 128GB olmak üzere farklı seçenekler içeriyor.

32-bit Hi-Fi Quad DAC ses kalitesi ile muazzam bir ses çıkışı sağlayan cihazın güncel işletim sistemi ile kullanıcılara sunulacağı düşünülüyor.

LG V30 modelinin Türkiye satış fiyatı hakkında henüz net bir bilgi elde edilemedi.

Bu Haberler İlginizi ÇekebilirSource link

(Visited 11 times, 1 visits today)

Yazar: Editor

Bunu Paylasin!

Yorum Yapin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This

Vpn indirim ve Firsatlari

Email Listemize katilin ve firsatlardan haberdar olun!

Bilgileriniz 3. partiler ile paylasilmaz!