Kiralık Aşk 60. yeni bölümünde havada yine aşk kokusu var! – Milliyet


Kiralık aşk 60. bölüme Defne ile Ömer arasında yaşananlar damga vuracak. star Tv ekranlarında soluksuz izlenen Kiralık Aşk dizisinin başrollerinde doğal güzelliği ile göz kamaştıran Elçin Sangu ve yakışıklı Oyuncu Barış Arduç rol alıyor. Kiralık Aşk 60. bölümüyle Cuma günü Star TV ekranlarında olacak…

Kiralık Aşk yeni bölümünde, Defne artık doğru yerde tarafını seçmiş durumdadır. Havada yine aşk kokusu var sanki, Defne ve Ömer bulutların üzerinde uçuyor. Bir yanda Defne’nin istekleri diğer yanda Ömer’in vetoları ama her şeye rağmen aşk üstün geliyor. Pamir, Defne ve Ömer üçegininde yine işler karışık. Dinmeyen fırtınalı denizde kim dalgaya kapılacak?

KİRALIK AŞK 60. BÖLÜM FRAGMANI

KİRALIK AŞK SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Defne kartlarını açtı… Artık doğru yerde ve uçurumdan atladı. Defne’yle Ömer bulutların üzerinde. Havada aşk kokusu var! Defne Ömer’e isteklerini söyledi. İkili arasında artık bir engel yok. Bir yanda Defne’nin istekleri, diğer yanda Ömer’in vetoları. Ama aşk her şeye rağmen kanatlanıyor.

KİRALIK AŞK 59. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Ömer, Pamir ve Defne üçgeninde ise yine durumlar yine kritik. Bu oyun çok uzadı ve hala bir kazananı yok. Dinmeyen fırtınalı denizde savrulan kim olacak? 

Pamir iş hayatında sıkıntılarla baş başa. Ve Pamir’i ziyaret eden sürpriz bir kadınla her şey biraz daha karmaşık hale geliyor. Neriman oyun için Pamir’in yanında. Yoksa plan bozuluyor mu?

Hulusi’nin Ömer’e sürpriz ziyareti… Konular ciddi, meseleler hayati. Ömer şaşkın. Hulusi Ömer’i aydınlatıyor. Ömer uyandı. Bu görüşmeden sonra Ömer’in kafasında birçok şey belirmeye başlıyor. Ömer durdu… Düşünceler, resimler, olaylar. Bir şeyler arıyor. 

KİRALIK AŞK OYUNCULAR VE KÜNYE

Yapım: Ortaks Yapım Yapımcı: Melda Perahya Yalçın, Mehmetcan Yüksel
Yönetmen: Şenol Sönmez 
Senaryo: Meriç Acemi

Defne
Elçin Sangu

Ömer
Barış Arduç

Seda Berensel
Müjde Uzman

Sinan
Salih Bademci

Neriman
Nergis Kumbasar

Necmi
Levent Ülgen

Koray
Onur Büyüktopçu

İsmail
Kerem Fırtına

Nihan
Sanem Yeles

Serdar
Osman Akça

Esra
Melisa Giz Cengiz

Türkan
Hikmet Körmükçü

Hulusi
Ferdi Merter

Pamir Marden
Seçkin ÖzdemirSource link

(Visited 39 times, 1 visits today)

Yazar: Editor

Bunu Paylasin!

Yorum Yapin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This

Vpn indirim ve Firsatlari

Email Listemize katilin ve firsatlardan haberdar olun!

Bilgileriniz 3. partiler ile paylasilmaz!