Kaynaklar, Xiaomi'nin MWC 2018'de Mi 7'yi Tanıtmayacağını İddia Ediyor – MaxiCep


MWC 2018 yaklaştıkça, sektördeki heyecan da her zaman olduğu gibi artıyor. Söylentiler havada  uçarken, özellikle yılın bu zamanlarında şirket içi çalışma ve ilişkilerin iyi bir resmini çizmek inanılmaz derecede zor oluyor. Bununla birlikte, planlama ve zamanlama haberlerinde ve konularında son zamanlarda inkar edilemez bir durgunluk oluştu ve Xiaomi şimdi de bu listede yer almakta. 

Geçen yılın aksine, Xiaomi bu sefer Barcelona’da kesinlikle bulunacak. Bununla şirket içinde yüksek bir kademede bulunan bir şirket çalışanı, Çin merkezli üreticinin MWC 2018’de önemli bir duyuru yapmayacağını iddia etti. 

Bu iddia, Xiaomi Mi 7 veya Mi Max 3 duyurusunun MWC 2018’de yapılmayacağı anlamına gelebilir. Bununla birlikte, tedarikçi zinciri bilgilerine dayanan bir diğer yeni bilgide, şirketin potansiyel olarak MWC’den önce güncelleştirilmiş bir Mi Mix 2S modelini tanıtmaya hazırlandığı iddia ediliyor. Diğer kaynaklar ise yeni Surge S2 yonga setinin tanıtımda yer alacağını belirtiyor. 

Xiaomi’nin öngörülebilir bir gelecekte piyasaya sürülecek epey yeni ve ilginç cihazlar hazırladığı çok açık. Aslında Xiaomi gibi LG, HTC ve Huawei de sırasıyla G7, U12 ve P11 gibi amiral gemi cihazlarının duyurusu için MWC 2018’i tercih etmeyecek. Aslında hiç bir üretici, 25 Şubat tarihinde tanıtılacak olan Galaxy S9’un gölgesinde kalmak istemiyor. Bununla birlikte, HMD Global’in yeni Nokia akıllı telefonlarını, Sony’nin de yeni Xperia XZ Pro modelini duyurması bekleniyor. 

Xiaomi Mi 7’nin özelliklerinin büyük bölümü ortaya çıkmıştı. Bunlar arasında öne çıkanlar olarak Snapdragon 845 yonga seti, 6-8 GB RAM seçenekleri, 5.65 inç Full HD + 18:9 ekran, 16MP çift kamera kurulumu ve iyi bir fiyat etiketi bulunuyor. Mi 7 ayrıca, 6.01 inç büyüklüğünde OLED panele sahip Mi 7 Plus versiyonuna da sahip olabilir. Source link

(Visited 9 times, 1 visits today)

Yazar: Editor

Bunu Paylasin!

Yorum Yapin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This

Vpn indirim ve Firsatlari

Email Listemize katilin ve firsatlardan haberdar olun!

Bilgileriniz 3. partiler ile paylasilmaz!