İşte merakla beklenen Samsung Galaxy Note 7 – Mynet Haber


Güney Kore’de bir sitede basına sızan görseller, ’a yakın haber kaynaklarından biri olan SamMobile tarafından da doğrulandı. Cihaza ait en yüksek çözünürlüklü görseller karşınızda. İşte farklı renkleri ile yeni Galaxy Note 7 modeli.

Samsung Galaxy Note 7 işte böyle görünecek!

Sıralama itibariyle telefonun isminin Galaxy Note 6 olacağı düşünülüyordu ancak Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge modellerinin başarısı sebebiyle cihazın adının Galaxy Note 7 olacağı düşünülüyor.

Haberimizin içerisinde yer alan görseller, şimdiye kadar basına yansıyan en yüksek çözünürlüklü görseller. Siyah, gümüş-gri, altın sarısı ve açık mavi olarak basına yansıyan bu görsellerin resmi basın görselleri olduğu tahmin ediliyor.

Tasarımı itibariyle Galaxy S6 modelinden bu yana tercih edilen tanıdık hatları görüyoruz. Yine metal bir çerçeve ve cam arka yüzey dikkat çekiyor. Arka yüzeydeki “Galaxy Note 7” ibaresi, cihazın ismini doğrulayacak nitelikte.

Ön ve yan yüzeylerden bakıldığında, Note 5 modeline göre en önemli fark, ekranın kenarlarındaki kıvrımlı hatlar şeklinde dikkat çekiyor. Yani Note 7 modelinin ekranının köşeleri, Galaxy S7 Edge kadar olmasa da bir eğime sahip. Arka tarafta ise pek bir fark yok.

Her zaman olduğu gibi Note serisinin imzası olan S Pen dokunmatik kalemde bir fark beklenmiyor. Zaten görsellerde de Note 5 kaleminin aynısı gibi görünüyor. En heyecan verici detay ise telefonda Corning Gorilla Glass 5 ekran camı kullanılacağı iddiası. Bu cam, Gorilla Glass 4’e göre çok daha dayanıklı.

Samsung Galaxy Note 7 modelinin Ağutos ayı içerisinde duyurulması ve yine Ağustos ayı içerisinde satışa çıkması bekleniyor. Sizce Samsung Galaxy Note 7’nin tasarımı beğenilecek mi?

Yeni iPhone ve iPhone Pro kesinleşiyor!Source link

(Visited 34 times, 1 visits today)

Yazar: Editor

Bunu Paylasin!

Yorum Yapin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This

Vpn indirim ve Firsatlari

Email Listemize katilin ve firsatlardan haberdar olun!

Bilgileriniz 3. partiler ile paylasilmaz!