İptal Olan Microsoft Lumia 2020 Ortaya Çıktı – Radarex


Tablet teknolojilerinde istenen başarı elde edilemedi. Bilgisayarların, akıllı telefon teknolojilerinden sonra yaşadığı düşüş, tablet sektöründe de etkili oldu. Akıllı telefonların yerini alacağı düşünülürken bir anda çöküş yaşayan tablet sektörü, şimdilerde bazı ana modeller üzerinden devam etmekte. Fakat bu süreçte istenen yükselişin elde edilememesi nedeniyle birçok tablet modeli de daha satışa çıkmadan iptal edildi. Bu modellerden birisi de Microsoft Lumia 2020 tabletleri oldu. Açıkçası bu süreçte en çok ürün iptal eden firmalardan biri olan Microsoft’un, sona kadar gelen tablet modellinin şimdi ise detayları ortaya çıktı.

Microsoft Lumia 2020

Microsoft Lumia 2020 Nasıl Bir Tablet Olacak?

Bugün paylaşılan bilgiler tabletlerin özelliklerinin neler olacağını ortaya koydu. Microsoft Lumia 2020 modelinin ne kadar başarılı ya da başarısız olup olmayacağını göstermese de önemli bilgiler verilmesini sağlayan yeni detaylar, tabletin iptal nedenini de ortaya koyuyor. Windows Phone işletim sistemiyle beraber geleceği ortaya çıkan tablet modelinin, Android işletim sistemine sahip olmaması eksik kalan noktalardan biri olarak sunulacaktı.

Bunun dışında Microsoft Lumia 2020 tabletlerinin standart olarak 8.3 inç ekran boyutunda tek bir model olarak sunulacağı düşünülmüş. Fakat 8.3 inç ekran gibi ara bir modelin olması da yine iptal nedenleri arasında gösterilebilecek olan bir neden. Bunun dışında ekran çözünürlüğünün de Full HD olacağını da ekleyelim. Ekran teknolojisinin nasıl olacağı konusunda ise hala detaylar ortaya çıkmamış durumda.

Microsoft Lumia 2020

Ekran ve boyut kısmında detayların paylaşıldığını gördüğümüz tablet serisinin, teknik özellikler kısmında ise Snapdragon işlemcilerinin planlandığı belirtildi. Snapdragon 800 serisi işlemci modelleri içerisinden bir seriye sahip olacağı fakat bunun için hangi modelin tercih edileceği konusunda bilgilerin paylaşılmadığını söylemek gerekiyor.

2 GB RAM bellek miktarı ve 19 MP değerinde kamerasıyla beraber geleceği düşünülen Microsoft Lumia 2020, artık iptal olan modeller arasında. Tabletin bir kez daha piyasaya çıkış için hazırlıklarının yapılmayacağını ve bu modeli hiç göremeyeceğimizi de ekleyelim. Özellikle Windows Phone kullanan bir seri bundan sonra hiç gelmeyecek.Source link

(Visited 6 times, 1 visits today)

Yazar: Editor

Bunu Paylasin!

Yorum Yapin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This

Vpn indirim ve Firsatlari

Email Listemize katilin ve firsatlardan haberdar olun!

Bilgileriniz 3. partiler ile paylasilmaz!