iPhone VR iPhone 7 ile Birlikte Geliyor – Haber Şefi


2016 yılının son çeyreğinde Apple iPhone 7 modelinin gün yüzüne çıkacağı kesinleşmiş oldu. Birçok yeniliği de beraberinde getirecek olan iPhone 7 modeliyle ilgili yeni bilgiler de gelmeye devam ediyor. Son zamanlarda görüldüğü üzere sanal gerçeklik teknolojisi oldukça popüler bir hale geldi.

Özellikle Samsung tarafından büyük bir atak yapılan sanal gerçeklik teknolojilerine karşın Apple’dan da yanıt gecikmedi. İki dev firmanın birbirleri arasında yaşanan rekabetin büyüklüğü herkes tarafından biliniyor. Sanal gerçeklik alanında atağa geçmeye hazırlanan Apple firmasının iPhone 7 ve daha sonraki modellerinde sanal gerçeklik desteği sunacağı ifade ediliyor. 


Samsung’un büyük bir hızla girdiği sanal gerçeklik teknolojisine giriş yapmaya karar veren Apple’ın bu alanda ne gibi adımlar atacağı merak ediliyor. 

iPhone 7 modelinin tahminler doğrultusunda Eylül ayı içerisinde satışa sunulacağının altı çiziliyor. VR teknolojisinin ayrıntılarının da aynı etkinlik kapsamında ortaya çıkarılacağı belirtiliyor.Source link

(Visited 43 times, 1 visits today)

Yazar: Editor

Bunu Paylasin!

Yorum Yapin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This

Vpn indirim ve Firsatlari

Email Listemize katilin ve firsatlardan haberdar olun!

Bilgileriniz 3. partiler ile paylasilmaz!