iPhone ile en güzel oyun çekildi – Habertürk


Euro 2016’nın başlama düdüğünün çalmasına günler kala Apple’dan ilginç bir kısa film

Apple, Euro 2016 coşkusu başlarken hangi ülkeyi desteklerlerse desteklesin, herkese bu oyunun ne kadar güzel olduğunu hatırlatmak için ilginç bir yönteme başvurdu.

’En güzel oyun’ iPhone kullanıcılarının çektiği fotoğrafları ve videoları kullanarak futbolun tüm güzelliklerini taraftarlar ve onların iPhone’larıyla kaydettikleri anlarla kutlayan 30 saniyelik bir film.
Dünyanın her yerinde tutku ve rekabetten söz ederken tüm dil engellerini ortadan kaldırarak ülkeleri birleştiren tek bir spor var. O da futbol.
UEFA Euro 2016’yı kutlamak için Apple bugün ‘iPhone ile Çekildi’ kampanyasının, futbola duyulan evrensel sevgiyi ateşli taraftarların merceğinden yansıtan yeni bir bölümünü başlatıyor. Çekilen fotoğraflar ve videolar kadın-erkek, genç-yaşlı sokak aralarından büyük stadlara kadar her yerde yaşanan tutkuyu gösteriyor.

Futbol coşkusunu ateşleyen “En güzel oyun” filminin müziği Wings’i yapan ise Little Simz. Bu müzik de Apple Music ve iTunes’dan meraklılarına ulaştırılmaya başlandı.

Ayrıca turnuvadaki ülke gruplandırmalarına göre yeniden tasarlanan ülkeler sayfası http://www.apple.com/tr/choose-your-country/ adresinde yayınlandı.Source link

(Visited 42 times, 1 visits today)

Yazar: Editor

Bunu Paylasin!

Yorum Yapin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This

Vpn indirim ve Firsatlari

Email Listemize katilin ve firsatlardan haberdar olun!

Bilgileriniz 3. partiler ile paylasilmaz!