iPhone 9'dan ilk bilgiler geldi! – Sabah


İPHONE 9 VE İPHONE 9 PLUS GELEBİLİR!

The Bell’in raporuna göre Apple, 2018 yılında OLED ekranlı iki farklı model piyasaya sürecek. Bu modellerin ekran boyutları ise 5.28-inç ve 6.46-inç olacak. Yeni ekran boyutları iddiası şaşırtıcı olmasına rağmen, Apple’ın yeni nesilde tamamen OLED’i kullanması mantıklı görünüyor.

8 için, çerçevesiz 5.8 inçlik OLED ekrana odaklanan tasarımla, paslanmaz çelik ve camdan yapılmış radikal bir yeni form faktörü bekleniyor. Gelecek yıl için aynı tasarıma sahip 5.2 ve 6.4 inçlik iPhone 9 ve iPhone 9 Plus ( yada iPhone 8s vs) modelleri üzerinde yoğunlaşılabilir.

Apple bu yıl premium özelliklere sahip bir iPhone modeli piyasaya sürerse bu modelin devamını getirmek zorunda. Bu sebeple farklı boyutlara sahip çerçevesiz iki yeni modele yönelmesi oldukça mantıklı. Ekran boyutları büyürken 4.7 ve 5.5 inçlik modellerinin kasa boyutlarını aşmaması çok önemli.

Shift deletenin haberine göre Apple ile Samsung arasında yapılan OLED ekran anlaşmasına göre, bu yıl için 70 milyon adet ekran sevkiyatı gerçekleşecek. The Bell’e göre gelecek yılın OLED sevkiyatı 180 milyon civarında olacak. Bu da Apple’ın tamamen OLED ekrana yöneleceği anlamına geliyorSource link

(Visited 37 times, 1 visits today)

Yazar: Editor

Bunu Paylasin!

Yorum Yapin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This

Vpn indirim ve Firsatlari

Email Listemize katilin ve firsatlardan haberdar olun!

Bilgileriniz 3. partiler ile paylasilmaz!