iOS'larda Smile Yerine Neden ? İşareti Çıkıyor – MaxiCep


Apple, daha duygusal yüzler bulunan, cinsiyete dayalı karakterler içeren ve giyim seçenekleri, yiyecek türleri, hayvanlar, farklı canlılar ve 70’ten farklı emoji içeren iOS 11.1 güncellemesini iPhone ve iPad modelleri için yayınladı. 

Yeni iOS 11.1 güncellemesi içerdiği bir çok farklı emojinin yanı sıra arka planda yapılan kod değişiklikleri ile genel sistem performansını arttırmayı ve kullanıcı deneyimini geliştirmeyi hedefliyor. 

iOS 11.1 dağıtılmaya başlamasının ardından yeni güncellemeyi deneyen kullanıcılardan gelen geri bildirimler doğrultusunda yeni sürümde önemli bir sorunun bulunduğu ortaya çıktı. Eğer iOS 11.1 sürümünü kullanan bir Apple cihazı üzerinden iOS 11.1 sürümünden daha eski sürüm kullanan bir Apple cihazına yeni emojilerden bir tanesini gönderirseniz eski iOS sürümü bulunan cihazda bu emojiler ? işareti olarak görünüyor.

Şuanda bu sorun ile ilgili Apple tarafından resmi bir açıklama gelmedi. Ama sorunu keşfeden kullanıcıların sayısı arttığı zaman ve Apple sorunun farkına vardığı zaman iOS emoji sorunu ile ilgili yeni bir düzeltme güncelleştirmesi eminiz ki yayınlanacaktır.Source link

(Visited 4 times, 1 visits today)

Yazar: Editor

Bunu Paylasin!

Yorum Yapin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This

Vpn indirim ve Firsatlari

Email Listemize katilin ve firsatlardan haberdar olun!

Bilgileriniz 3. partiler ile paylasilmaz!