iOS 7.1 Beta 3, geliştiricilere gönderilmeye başlandı – MaxiCep


Teknoloji devi Apple, iPhone akıllı telefon modelleri, iPad tablet modelleri ile pazarın oldukça güçlü firmalarından bir tanesi olurken, bu mobil cihazlarında kendi geliştirdiği iOS işletim sistemini kullanıyor. Apple Store ile birlikte dünyanın en başarılı mobil işletim sistemlerinden bir tanesi olan iOS her sene yenilenerek yeni sürümleri sunuluyor.

apple-ios-71

Geçtiğimiz WWDC kongresinde de Apple, iOS 7 adında ki yeni işletim sistemini duyurmuştu. Bir çok yeni özellik ve renkli bir arayüz ile gelen işletim sistemi, Apple’nın yeni akıllı telefonu iPhone 5S’in pazara sunulması ile birlikte diğer iPhone, iPad ve iPod Touch modelleri için de sunulmuştu.

iOS 7, sonrasında iOS 7.1 için de çalışmalarına devam eden Apple, iOS 7.1 Beta 3’ü geliştiricilere göndermeye başladı. Bu yeni güncelleme ile bazı hatalar giderilirken, ayrıca bazı yenilikler de gelecek. Ayrıca güvenilir bir kaynaktan gelen bilgilere göre Apple iOS 7.1’i Mart ayında sunacak.

Daha önceleri ise Apple, Ocak ayında güncellemelerini sunmuştu. Henüz resmi bir açıklama gelmediğini de belirtelim.

Bir önce ki Beta 2 ile birlikte Apple, bu sürümlerin geliştiriciler haricinde diğer kullanıcılar tarafından yüklenmesinin de önüne geçti. Sadece geliştiricilerin cihazlarına yüklenebilecek.Source link

(Visited 5 times, 1 visits today)

Yazar: Editor

Bunu Paylasin!

Yorum Yapin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This

Vpn indirim ve Firsatlari

Email Listemize katilin ve firsatlardan haberdar olun!

Bilgileriniz 3. partiler ile paylasilmaz!